FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k)(87`.21-Karina Piirimaa), 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi(88`.23-Indra Liz Nemvalts), 11-Kristel Saadik (88`.6-Hanna Parv), 14-Isabel Huma(81`.32-Ketlin Pindis), 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli, 33-Marie Rahel Lail(81`.4-Helene Lumi), 99-Wanda Prost .
varus: 4-Helene Lumi, 6-Hanna Parv, 21-Karina Piirimaa, 23-Indra Liz Nemvalts, 32-Ketlin Pindis
Kaaspeatreenerid: Kaido-Meinhard Kukli ja Indrek Käo, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

JK Tammeka: 24-Keiti Kruusmann(vv), 5-Rahel Repkin(k), 6-Annegret Kala, 7-Eva-Maria Niit(22-Carmen-Kaidi Jõeleht), 8-Renate-Ly Mehevets, 9-Kirke Lillemets, 10-Aleksandra Kelli(2-Kertu Mugu), 11-Liisa Merisalu(55`.16-Anna Martha Reino), 15-Grete Kraus(13-Hanna Rästa), 17-Kreete Õun(55`.26-Marie Kiivit), 23-Valeria Liik.
varus: 19-Lisette Teder(vv), 2-Kertu Mugu, 13-Rästa, 16-Anna-Martha Reino, 22-Carmen-Kaidi Jõeleht, 26-Marie Kiivit.
Peatreener: Sirje Kapper, treener Kaivo Sang, vv treener Kevin Grünvald, füsioterapeut Hannagret Luks

Naiskond mängis reedel Tartu Tammekaga Meistriliiga 18.vooru kohtumise, mis ühtlasi oli  44. lõuna-eesti derby. Kohtumise alguses andis klubi president Annika Aust üle auhinna naiskonna mängijale Kristin Kuklile, kellest sai naiskonna kõige rohkem mänge mänginud mängija. Möödunud nädalal Pärnus Ühendnaiskonna vastu täitunud 222. kohtumisega möödus Kristin seni 221 mänguga esikohta hoidnud Keidi Käisist.

Kohtumine algas kodunaiskonna jaoks külma duššiga kui 13.minutiks leiti ennast 0:2 kaotusseisust. Külaliste kaks kauglööki tabasid väravaraame ja sealt tagasipõrganud pallid leidsid tee võrku allegrode rikošestist. Tammeka väravale esialgu suuremat ohtu ei olnud. Märkimisväärse sündmusena jäi üsna jõuliselt kulgenud poolaeja statistikasse kodunaiskonna kaptenile antud kollane kaart. Poolaja esimesel üleminutil teenis Tammeka nurgalöögi, mille eksallegro Liisa Merisalu keerutas otse tagumise posti kõrvale seisuks 0:3. Lootos mängis palli lahti,  Tammeka ei olnud veel juubeldamist lõpetanud kui minut hiljem lükkas Isabel Huma tsenderduse oma väravasse Rahel Repkin, andes Tammekale vaheajaks kaasa garderoobivärava. Poolajaseis 1 : 3.

Teist poolaega alustas teravamalt kodunaiskond, kes suutis vastaste väravavahi mitmel korral surve alla seada. Tameka valdas küll rohkem palli, aga väravamomentideni ei jõudnud. Seejärel hakkasid võistkonnad vahetama. Esmalt vahetasid vastased. 56. minutil Merisalu ja Õun välja, Kiivit ja Reino sisse. 75.minutil Tammekalt kolmikvahetus, Kraus, Niit ja Kelli välja, Jõeleht, Mugu, Rästa sisse. Mängupilt ei muutunud. 81.minutil tegi topeltvahetuse kodunaiskond. Marie Rahel Laili ja Isabel Huma asemel sekkusid Helene Lumi ja Ketlin Pindis. 88.minutil Lootoselt kolmikvahetus. Kärt Hüdsi, Kristel Saadik ja Ave-Lii Laas välja. Indra Liz Nemvalts, Hanna Parv, Karina Piirimaa sisse. Värsked jalad tõid rünnakule energiat juurde ja 90 minutil, kasutades ära Tammeka väravavaht Kuusmanni eksimuse, lõi Helene Lumi ühe värava tagasi. Kohtunik Mark-Oskar Arsti antud viis lisaminutit siiski rohkem väravaid ei toonud ja derbymängu kolm punkti lisasid tabelisse tartlased.

Naiskonna järgmine mäng on 1.oktoobril kui Lootospargis võõrustatakse Soccerneti telemängus Viimsi JK naiskonda. Tabelinaabrite vaheline kohtumine algab südapäeval.

enne mängu…

Indrek Käo (kaaspeatreener) –„Hooaja viimane Lõuna-Eesti derby. Eelmisel korral meil päris hästi ei õnnestunud asjad ja mitte ainult meil. Loodame seekord parema esituse teha kui viimases derbys. Kutsume oma toetajaid staadionile. Naiskond on tulnud läbi raske välismängude perioodi ja väärib toetamist “

Kristin Kukli –„ Peame jätkama samamoodi nagu viimased mängud. Pall on ümmargune ja selles mängus võib juhtuda kõike “.

Kevin Krünvald: ” Põlvaga on meil alati olnud võitluslikud mängud, kuid soovime korrata eelmise omavahelise mängu edu. Oluline on hoida seljatagune puhtana ning sõita tagasi Tartu kolme punktiga. ”

Grete Kraus: ” Võiduisu on kasvanud, vigade parandus tehtud ja nüüd 3 punkti järele. “