Juunis toimuvatesse Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaagritesse registreerimine lõppes 2. juunil ja ennast pani kirja üle 600 lapse.

100% müüdi välja Keila, Kose, Kuressaare ning Tallinnas Sportland Arena poiste ja Kotka ning esmakordselt toimuv Räpina laager. Laagri peatreeneriks oleva Kaido Kukli sõnul oli tegemist meeldiva üllatusega ja kui laagri väljakuulutamise hetkel oli huvi osalemiseks tagasihoidlik, siis laagri viimastel päevadel tuli aktiivselt suhelda juba jalgpalli liidu esindajatega, et kõik soovijad ikka registreeritud saaks. “Ootan juba põnevusega laagri algust, et näha kuidas meie satelliitgruppides osalenud noored nüüd väljas ja murul hakkama saavad. Jalgpall on laste seas populaarne ja kindlasti annab selline laager signaali Räpina vallale, et tasub mõelda korraliku jalgpalliväljaku rajamise peale”.

Lisaks toimuvad laagrid veel Haapsalus, Jõhvis, Kadrinas, Kihnus, Kärdlas, Lihulas, Pärnus, Tamsalus, Tartus, Vaimastveres, Vinnis, Võrus, Väänas ja Tallinnas Kalevi staadionil, Pirita velodroomil, Sõle kunstmurul ning Sportland Arenal ainult tüdrukutele mõeldud laager.

Osalema on oodatud kõik 2007.-2012. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on poistele sünniaastateks 2008-2012. Täpsemat infot laagrikohtade, registreerimise ja muu kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Lisa kommentaar