väravad:    – Krisete Külm, Anette Oidekivi, Kairi Tobreluts(pen)

Treener:

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis,  5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 10-Helene Hioväin, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k).
vahetusest sekkusid : 3-Raneli Piirisild, 6-Kirke Lepp, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula,
Treener: Indrek Käo

Tüdrukute U16 võistkond mängis täna Tallinnas FC Floraga. Võistkonnad asuvad liigatabelis vastavalt teisel ja neljandal kohal ja nii jäi ka peale mängu. Sellel hooajal on omavahel kohtutud kolmel korral. Allegrod on kodus korra vastaseid võitnud, kaks mängu on lõppenud viigiga. Täna asus koduvõistkond avapoolajal kahel korral eduseisu, aga allegrod viigistasid Krisete Külma ja Anette Oidekivi väravatest poolajaks seisu 2:2. Teisel poolajal viis Kairi Tobreluts penaltist Lootose 3:2 juhtima, aga vastastel õnnestus taaskord viigiväravani jõuda ja viigiga kohtumine ka lõppes.

Võistkonna viimane mäng toob allegrod tagasi Lootosparki. 6.oktoobril kell 16 on vastaseks Saue JK.