väravad: 17. Kairi Himanen – 7. Fortesa Berisha, 90+2. Qendresa Krasniqi

Hoiatused: 73. Mari Liis Lillemäe, 85. Karina Kork
Mänguolud: +20, vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak suurepärases seisukorras
Peakohtunik: Tatjana Sorokopudova (Kasahstan)
Abikohtunikud: Dinara Idrissova (Kasahstan), Liga Didrike (Läti)
Neljas kohtunik: Jelena Jermolajeva (Läti)

Eesti: Karina Kork, Annegret Kala, Rahel Repkin, Siret Räämet, Kelly Rosen, Mari Liis Lillemäe (89. Katrin Kirpu), Kairi Himanen, Jaanika Volkov, Vlada Kubassova, Lisette Tammik, Kristina Teern (67. Grete Daut).
Varus: Victoria Vihman, Liisa Liimets, Maarja Saulep, Grete Daut, Katriin Saulus, Liisa Merisalu, Katrin Kirpu, Emma Treiberg, Eva-Maria Niit, Helina Tarkmeel, Renate-Ly Mehevets, Grete Kraus.

Albaania: Viona Rexhepi, Sara Maliqi, Arbenita Curray, Alma Hilaj, Lucije Gjini, Arbiona Bajraktari (45+1. Armela Tukaj), Qendresa Krasniqi, Megi Doci, Fortesa Bersiha (90+7. Xhesika Ndoj), Kristina Maksuti (90+3. Esi Lufo), Gresa Berisha.
Varus: Antigoni Hyska, Armera Tukaj, Vesa Paqarizi, Esi Lufo, Leonora Dedgjonaj, Xhesika Ndoj, Matilda Gjergji, Klesta Ago.

Naiste koondis jätkas EM 2025 kvalifikatsiooniturniiri mängudega. Tallinnas, A le Coq Arenal võõrustati Albaaniat, kellele kevadel Tiranas 0:2 alla vannuti. Täna asusid külalised kohtumist 7.minuti juhtima, aga Kairi Himanen kümme minutit hiljem viigistas. Kohtumise üleajal lõid vastased veel ühe värava ja lahkuvad Tallinnast kolme punktiga.  Eestil on jäänud mängida kaks kohtumist, mõlemad Luksemburgiga. 12.juulil mängitakse Luksemburgis ja 16.juulil Tartus.