väravad: 7`.Aleksandr Korn – 66`.Karel-M.Kösler, 69`.Adelhein Kikas
hoiatused: 41`.A.Kors(Flora) – 70`.R.Tobreluts, 76`.K.Roodes (mõlemad Lootos)

Treener: Kaupo Margusonov

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 5-Evert Roodes, 9-Ronald Kiidron, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 17-Karel M. Kösler, 30-Kerdo Roodes(k), 35-Virmo Vigel (46`.8-Martin Mäeots)
varus: 7-Virgo Vigel, 8-Martin Mäeots, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 20-Valdur Veeroja
Treenerid: Avo Jakovits, Indrek Käo

U16 noorte võistkond sõitis 2.vooru mänguks pealinna, kohtumaks tabeliliidri, FC Flora eakaaslastega. Kotka staadionil toimunud mängust tuli Lootosel higuse tõttu eemale jääda Karl Kintsiraual ja Sten Hiirel. Kohtumise algus Lootosele midagi head ei tähendanud ja kodumeeskond asus 7.minutil nurgalöögist juhtima, võites poolaja 1:0. Lootosel oli suuri probleeme keskvälja kontrollimisega.

vaheajal oli Lootos sunnitud tegema vahetuse. Vigastada saanud Virmo Vigeli asemel tuli mängu Martin Mäeots. Keskväli saadi kontrolli alla ja 66.minutil viigistas Hendrik Tuule söödust mänguseisu Karel M.Kösler.  Vastased olid mõnevõrra segaduses ja kolm minutit hiljem viis Adelhein Kikase poolt terava nurga alt tehtud pealelöök Lootose juhtima. Söödu andja taas Tuul. Mängu lõpus surus kodumeeskond võimsalt, aga Lootose noored ei andnud alla. Kollased kaardid Tobrelutsule ja Roodesele. Mänguskoor enam ei muutunud ja Lootos sai tabelisse teise järjestikkuse võidu.

Järgminee mäng ootab poisse ees 4.mail kui kell 13 võetakse Lootospargis vastu Tallinna Legioni eakaaslased.