Kohtunik: Veiko Meitern, abikohtunikud Karl Erik Valdisoo, Devid Raudson

Hoiatused: – 66`. Stefan-Ander Ploom, 73`.Remi Oper, 77`.Aleksandr Kuturin (kõik Lootos)
Eemaldamine: 6`. Priit Vallap (Tammeka) – viimase lootuse viga

JK Tammeka IV: Leies, Sand, Burmeister (59`.Kaur), Uuspalu(80`.Kiho), Kokasaar(80`.Laidmets), Aabrams (53`.Mürkhain), Kangur(59`.Link), Vallap, Harju, Suurniit, Kütt

varus: Hummal, Mürkhain, Kaur, Link, Kiho, Laidmets. treener Andre Ojala

FC Lootos: 1-Markus Villako, 12-Maik Kolats (74`.10-Rainer Jüriöö), 31-Helander Vist (82`.15-Karol-Ari Krimses), 26-Jürgen Juks(k),  6-Carlos-Mathias Vaher, 4-Remi Oper, 11-Stefan-Ander Ploom, 66-Sten-Markus Meekler, 8-Andre Kukk, 24-Kevin Keret Ojaste (60`. 72-Aleksandr Kuturin), 7-Priit Rahuelu

vahetused: Rainer Jüriöö, Aleksandr Kuturin, Karol-Ari Krimses  treener: Rauno Puusepp

Meeskond alustas laupäeval mängudega kolmanda liiga lõunatsooonis. Avakohtumises oli vastaseks Tartu JK Tammeka IV koosseis ja mäng toimus Sepa jalgpallikeskuse inimtühjal väljakul.

Mäng algas eeldatult vastase survega, kes lühikese aja jooksul teenisid kaks järjestikkust nurgalööki, kuid ära kasutada neid ei suutnud. Kuuendal minutil oli Lootosel hea võimalus skoori avamiseks, kui üks-üks väravavahiga oli pääsemas Andre Kukk. Vastaste kaitsjal ei jäänud üle muud kui Andre maha tõmmata, misjärel ei jäänud kohtunik Meiternil üle muud kui taskust välja otsida punane kaart. Kümnendal minutil oli taas Andre see, kes väravvaahiga silmitsi sattus, kuid alla nurka tehtud pealelöögi vastaste väravavaht püüdis. 25.minutil jõudsid võõrustajad väravani. Olgugi, et äärekohtuniku suluseisulipp oli kõrgel, otsustas kohtunik peale lühikest arupidamist värava lugeda 1:0. Mängupildis muutusi ei tulnud ja Tammeka valdas palli, teenides taas kaks nurgalööki. Vahepeal avanes võimalus viigistamiseks Priit Rahuelul, kuid üks -üks olukorrast jäi üks-üks löömata. 36.minutil avas Lootos siiski väravaarve. Sten-Markus Meekler tõstis 18 meetrilt palli kasti spurtinud Andre Kukk` jalale, kes selle värava paremasse alanurka virutas 1:1. Vastased mängisid keskelt lahti ja kohe avanes Andrel uus võimalus läbijooksuks, kuid palli puude läks pikaks ja väravavaht jõudis pallini enne teda.  38.minutil pääses vasakult äärelt läbi Kevin-Keret Ojaste, kelle tsenderdus värava alla spurtinud Rahuelule selja taha jäi, küll aga teenis Lootos esimese nurgalöögi. Meekleri tsenderduse lõi Rahuelu postist napilt mööda. Poolaeg lõppes kahe võõrustajate suluseisuga, millest üks küll väga napp oli. Meeskonna kaitseliin oli selgelt raskustes.

Teine poolaeg jätkus sealt kus esimene lõppes ning polnud märkigi sellest, et vastased oleks vähemuses. Lootos teenis kohe nurgalöögi, mille Ploom aga küljevõrku keerutas. 49.minutil sai hea söödu Ojaste, kes aga oukorra lahendamisega viivitas ja vastased likvideerisid ohtliku olukorra. 53.minutil Tammekalt esimene vahetus. 58.minutil kasutasid vastased ära segaduse Lootose kaitseliinis ja lõid trahvikasti joonelt alla paremasse nurka 2:1. Lisaks tegid kohe järgi topeltvahetuse nind lõid Lootose kaitseliini teisest rämedast eksimusest kohe seisuks 3.1. Vahetas ka Lootos, Ojastet asendas Kuturin. 66.minutil teenis vastase löömise eest hoiatuse Ploom. 73 ja 77.minutil nägid enda ees kollast kaarti vilkumas vastavalt Oper ja Kuturin. 74.minutil tegi Lootos teise vahetuse. Kolatsi asemel tuli väljakule Jüriöö. Hea läbimineku tegi Ploom, kuid äärekohtuniku arvates suluseisus. 80.minutil tegi Tammeka veel kaks vahetust. 82.minutil oli Lootos sunnitud tegema veel ühe vahetuse, kui jalga vigastanud Helander Visti asemel tuli mängu Karol-Ari Krimses. 85.minutil oli väga hea võimalus Rahuelul, kelle pealelöök aga tabas väravavahti.  Kolm minutit enne mängu lõppu oli hea võimalus skoorimiseks Andre Kukel, kuid väravavahil õnnestus peaelöök tõrjuda latti ja sellele järgnenud nurgalöögist algatada kiirrünnak, mis oleks peaaegu lõppenud väravaga kui väravavht Villako ei oleks teinud supertõrjet.   Mängule lisatud kolm üleminutit muutusi ei toonud ja võõrustajad said tabelisse kolm punkti kirja.

Järgmine kohtumine ootab meeskonda 31.mai kui kell 17 võõrustatakse Lootospargis FC Tarvastu/JK Tõrva Ühendmeeskonda.