Kohtunik: Richard Toom, abikohtunikud: Rasmus Božen ja Oliver Veske

väravad: 78`.Jürgen Kolk, 47`Reio Klade (ov) – 2`Andre Kukk, 14`,57`Markus Lina
hoiatused: 38`.Silm, 69`.Kuljus (mõlemad Vastseliina) – 88`.Lina (Lootos)

FC Vastseliina: Klade, Pild, Salandu, Silm(67`.Salundi), Urbanik, Ojala, Kolk, Kuljus, Lepik, Calisir (58`.Andsberg), Siska.
varus: Ansberg, Palok, Salundi, Ossipov

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 3-Valeri Dobrovolski, 55-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk(84`91-Markus Mäeots), 10-Temari Nuuma(80`.29-Rasmus Mathias Mõttus), 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden(k), 20-Risto Saarniit(88`.4-Karl-Kristofer Hirmo), 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg, 77-Tauri Kolk (80`. 26-Jürgen Juks).
varus: 39-Henri Loeg (vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 91-Markus Mäeots
treener: Avo Jakovits

Meeskond alustas teise ringi mängudega Võrumaal. Vastseliina kooli staadionil oli vastaseks kohalik Vastseliina võistkond. Eelmine omavaheline kohtumine Lootospargis oli lõppenud Lootose 6:1 võiduga. Mustkuldsed alustas ka tänast kohtumist aktiivselt. 2.ndal minutil teenis meeskond karistuslöögi, mille andis Temari Nuuma ja Andre Kukk viis meeskonna juhtima. Markus Lina duubeldas eduseisu tosin minutit hiljem. Vastased olid Lootose rünnakte takistamisega üpüsti hädas ja teenisid enne poolajavilet ka kollase kaardi.  Poolajale siirdusid meeskond Lootose kaheväravalises eduseisus.

Teist poolaega alustati sealt kust esimene lõppes. Vastaste omaväravast muutus seis ja 57.minutil tegi Markus Lina meskonna eduseisu neljaväravaliseks. Vastased üritasid muutust tuua vahetustega ja 78.minutil lõi Jürgen Kolk ühe tagasi. Peale seda alustas suuremat vahetustekaskaadi ka Lootos. Mängust lahkusid Nuuma ja Kolk, nende asemele Rasmus Mathias Mõttus ja vanameister Jürgen Juks.  84.minuti vahetus viis Lootosel mängust Andre Kuke, kelle asemele tuli Markus Mäeots.88.minutil teenis kollase Markus Lina. Lootos tegi järjekordse vahetuse ja Risto saarniidu asemel sai platsile Karl-Kristofer Hirmo. Seis enam ei muutunud. Lootos suurendas edumaa tabelitipus taas kolmele punktile.

Järgmine mäng on Lootospargis 23.augustil kell 20.00. Vastaseks Viljandi JK Tulevik II.