Ilm: +14C

Väravad:  9`,15`, 58` – Maribel Laidmets

Raplamaa:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija,  12-Mia Kolats, 13-Kätili Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treenerid: Indrek Käo ja Ave-Lii Laas

Tüdrukute U15 võistkond mängis täna kolmanda välismängu. Rapla jalgpallihallis kohtuti liigas liidrikohta hoidva JK Raplamaaga.  Mängust jäid eemale Nele Liis Oimet ja Anette-Riin Paidra. Kohtumine algas võrdselt. Avaväravat tuli oodata ligi kümme minutit, siis avas skoori vastaste kapten ja suurim väravkütt Maribel Laidmets. Kuus minutit hiljem suurendas sama mänija edunumbrid 2:0 l. Sellel seisul siirduti poolajapausile.  Teisel poolajal olid noored allegrod nagu ümber sündinud. Paraku ei õnnestunud meie tüdrukutel palli vastaste väravasse toimetada. kahel korral tabati väravaraame. 58.minutil tegi vastaste kapten kübaratriki, lüües lõppseisuks 3:0

Tüdrukute järgmine mäng viib võistkonna Sakusse. 11.juunil kell 16 kohtutakse sealse Sportinguga.