Hoiatused:  74`. Kolk (Lootos) – 72`.Kleimann-Leimann, 90+1`.Lill (mõlemad Wolves)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 12-Maik Kolats(61`.11-Kevin-Keret Ojaste),  28-Remi Oper, 8-Andre Kukk, 2-Stefan Ander Ploom, 22-Robin Heinsoo(17`.19-Krister Põkk 61`.31-Helander Vist), 26-Jürgen Juks, 77-Tauri Kolk, 13-Tambet Toim,  21-Elon Holger Vaab,

varus: 11-Kevin-Keret Ojaste, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 23-Markus Lina, 31-Helander Vist
treener: Avo Jakovits

FC Wolves: Kuno Veskioja, Uku Õunapuu(78`.Kervin Kull), Denis Serikov, Stenver Kleimann-Leimann, Maksim Mitrofanov, Taivo Pärnamets, Margus Rosin(68`.Miko Sein), Hardi Lill, Eduard Kovbasnjuk, Marko Murumaa(68`.Francis Kuum), Andrus Kozak
varus: Francis Kuum, Miko Sein, Kervin Kull
treener: Kaija-Liisa Oras

Meeskond mängis kodumängu Jõgeva Wolvesiga. Kevadringis Jõgeva aleviku staadionil mängitud mängust saadud suur 2:5 kaotus oli plaanis võiduks pöörata. Plaan sai tagasilöögi juba 17.minutil kui Robin Heinsoo oli sunnitud mängust lahkuma ja teda asendas Krister Põkk.  Andre Kukk viis 36.minutil kodumeeskonna 1:0 juhtima. Vastased viigistasid kaks minutit enne poolajavilet. Teisel poolajal olid hundid aktiivsemad, lüües kolm väravat järjest. Seejärel liiguti edasi võrdses tempos. Esmalt tegi Lootos kaks vahetust. Kolats ja Põkk välja, Ojaste ja Vist sisse. Seejärel tegid kaks vahetust vastased. Murumaa, Rosin välja Kuu ja Sein sisse. Siis sai kollase kaardi kaks väravat löönud Kleimann-Leimann  ja kaks minutit hiljem Lootose poolelt Tauri Kolk.  kumbki võistkond kaks vahetust ja võttis ühe kollase kaardi. Vastased vahetasid, Õunapuu välja, Kull sisse. Seejärel lõi Kleimann-Leimann seisuks 1:4 ja viis minutit hiljem vähendas Tambet Toim vahe 2:4 peale. Olulised sündmused juhtusid üleajal. Lootosele tehti trahvikastis viga ja penalti realiseeris Stefan Ander Ploom. Kohtumise viimase sündmuse korraldas huntide väravvaht Veskioja, kes võttis punase kaardi ja jätab seetõttu järgmise mängu vahele. Lõpptulemuseks 3:4 kaotus ja null punkti tabelisse juurde. Lootose kolmes viimases kodumängus on vastased sunnitud kohtumise lõpetama vähemuses, kuid kordagi pole kodumeeskond seda veel suutnud võiduks realiseerida.

Nädala pärast on vastaseks tabeliliider Otepää.