FC Kuressaare: 4-Johanna Priske, 9-Grete Jõgi (46.Liise Lindau), 12-Anna-Mai Alas, 36-Karmen-Kelsi Kruut, 19-Liis Jaaku(Kristi Orujärv), 39-Eva Haavel, 23-Triin Tedrekull, 13-Kristin Teern, 8-Elisa Saar, 22-Eva Ratas (Kerli Kask), 15-Maria Puust (62. Elis Armuand)

varus: 6-Kristi Orujärv, 14-Kerli Kask, 27-Liise Lindau, 2-Elis Armuand. Treener Roland Kütt

FC Lootos: 1-Birgit Rammo, 4-Marianne Suur (53. 18-Kätlin Vassil), 12-Marika Samulin, 14-Lisethe Lanno, 5-Sandra Haidak, 94-Marianne Veberson, 30-Katrin Õun, 15-Ketlin Pindis (25. 42-Keitlyn Metsmaa), 27-Liisa Lepasaar, 6-Kati-Karoli Silla (66. 23-Indra-Liz Nemvalts), 16-Annika Aust (53. 8-Ita Lillo)

varus: 8-Ita Lillo, 42-Keitlyn Metsmaa, 18-Kätlin Vassil, 23-Indra-Liz Nemvalts.  Treener:Indrek Käo

Naiskonna duublil tuli pühapäeval võtta ette ülemere reis Kuressaarde, et sealse naiskonnaga mängida naiste meistrivõistluste Teise liiga teine voor. Avavoorust oli mõlemal naiskonnal kaasas punkt, vastastel löödud ka kaks väravat. Tänasest kohtumisest pidid erinevatel põhjustel eemale jääma neli kogemustega mängijat, kelle asemel olid kaasas esindusnaiskonna nooremad mängijad.

Avapoolajast jäi meelde tugev tuul, millel oli kolmest vastaste löödud väravast kahe puhul otsustav roll. Avaväravale eelnes situatsioon, kus vastaselt löögi vastu nina saanud ja väljaku ääres tohterdamisel viibinud Kati-Karoli Silla puudumisel tuli mängida vähemuses. Vastased teenisid kaks nurgalööki järjest, milles teise puhul jäid allegrod palli puhtaks löömisega hätta ning Kure mängija sai palli viie kasti joonelt väravasse lükata.  Minut hiljem oli seis 2:0. Seekord lubati vastastel vabalt löögile kuueteistkasti joonelt. 22.minutil teenisid vastased karistuslöögi peaaegu poolelt väljakult ning õnnestunud löögi ja tuule koosmõjul liugles see ka täpselt lati alla. Lootos tegi ühe vahetuse, Ketlin Pindist asendas Keitlyn Metsmaa. Rünnakutelaviin sai pidama ja mängupilt võrdsustus.  Siiski ei suutnud külalisvõistkond võõrustajate väravale sooritada ühtegi pealelööki. Kolmeväravalises eduseisus siirduti vaheajale.

Kohe teise poolaja alguses tegi Lootos topeltvahetuse. Annika Austi ja Marianne Suure asemel said mängu Ita Lillo ja vigastuspausilt naasnud Kätlin Vassil. Kohe oli võimalus skoorimiseks, kuid möödus veel veerand tundi ja Lootos tegi ka oma viimase vahetuse kui Kati-Karoli Silla asemel sai väljakule Indra-Liz Nemvalts. Vastased lõid kümme minutit hiljem küll oma neljanda värava, kuid allegrode ründeteravus oli võrreldes avapoolajaga hoopis midagi muud. 74.minutil virutas  Ita Lillo poolt antud hea söödu väravale Indra-Liz Nemvalts  ja kuigi väravavaht suutis palli tõrjuda, oli esimesena tagasipõrkunud pallile jaol Katrin Õun, lüües nahkkera ühe puutega võrku. Seisuga 4:1 kohtumine lõppeski.

Treener Indrek Käo “Välismäng on alati raske. Pikk reis ja piiripealne koosseis olid korralikuks väljakutseks nii mängijatele kui treenerile. Et ML mäng lükati edasi, saime abiks mõned esindusnaiskonna mängijad, kellest oli suur abi ja kes suutsid mängupilti muutust tuua. Mängijad alles harjuvad üksteisega ja igas mängus õpime midagi uut. Täna õppisime näiteks mis kõik võib juhtuda kui su värava poole on suur tuul “

Viimati kohtusid Lootose ja Kuressaare naiskonnad 2011 aastal, samuti Teises liigas ning kui Lootospargis võtsid allegrod Sandra Londoni väravatest kindla 4:0 võidu, siis Kuressaares lõppes kohtumine tulemusega 1:1. Lootose värav taas Sandralt. Tolleagsest koosseisust on täna rivis veel lisaks Sandrale Keidi Käis ja Lisanne Tamm.

Duubelnaiskonna järgmine mäng on 12.mail kui Lootospargis võõrustatakse kell 13 Pärnu JK Vapruse naiskonda.