Ilm: +27C, päike lagipähe
Väravad:
1:0 36`.Janeli Patrail

Vutid: Hanna Lattik, Keit Musting, Karolin Krikunov, Maris Oja, Janeli Patrail, Grete Kolbakov, Annika Aust, Maarja Punak, Merlin Niinemägi, Kristi Johanson, Anu-reet Samulin, Gerli Mäeots, Laura Unt. treener Indrek Käo

Vuttide esimese hooaja esimene kodumäng tõi Lootospargi tribüünidele ilusa ilma ja 15 + pealtvaatajat. Möödunud nädalavahetusel valitsevale meistrile – Pärnu Vaprusele – väravava löönud vutid olid tahtmist täis jätkata sealt, kus eelmisel korral pooleli jäi. Avapoolajal avanes väravani jõudmiseks mitu head võimalust, kuid Annika ja Gerli pealelöökidele jäi ette Welco väravavahi pikk käsi.

Teine poolaeg algas pauguga. Maarja Punaku käest hea söödu saanud Janeli Patrail pääses üks-üks vastaste puurilukuga ning lõpetas rünnaku resultatiivse pealelöögiga. 1:0 andis naistele energiat ning lühikese aja jooksul proovisid Welco väravaraame nii Annika kui Grete. Olukordi tekkis n+1 ning kõige selle taga oli vaid üks pisike detail – naiskond oli hakanud mängima. Vastaste rünnakud olid küll ohtlikud, kuid kaitseliin seisis täna nagu müür ja lisaks tegi väravas seisnud Hanna super mängu, mis tipnes minut enne lõppu vastaste pealelöögi üle lati tõrjumisega. Nii või naa, aga kohtunik Ave lõpuvile järgselt alanud rõõmutants oli igati kohane. 1:0 võit kindlustas tabelisse kolm punkti ning teise koha kohe pärnakate järel.

“Tulemus räägib enda eest” lisas mängu kommentaariks treener Käo.”Vastased olid head, aga kuum ilm ja Lootospargi vana vaip olid seekord rohkem meie poolel. Ligi pooled löögid läksid täna raami ja kui juba raamile pihta saad, on suur võimalus ka sisse saada. Naised olid selle võidu auga välja teeninud. Trenni on tehtud kõvasti ja võistkonna vaim oli vägev”.

Alagrupis on jäänud mängida veel üks kohtumine ning 3.augustil kell 17 võõrustatakse Võru Heliost ainsa eesmärgiga – võtta revanš kevadise napi kaotuse eest.