FC Lootos: 1-Devon Dein Käo, 3-Hassan Syed Jawan, 6-Marten Kahar, 10-Kristjan Pundonen, 12-Karl-Markus Tuul, 16-Holger Jänes, 17-Darius Kostõgov, 27-Reiko Rattus, 32-Johan Markus Härmits
Treener: Kaido Kukli

FC Warrior: 1-Parts, 41-Hark, 16-Hunt,17-Ivanov, 2-Laul, 6-Pihlak, 4-Pindma, 15-Štšerbinin, 55-Uspehov, 11-Kort
Treener: Meelis Kuivits

Lootosparingi raames mängisid U13 poisid eile liigamängu Valga FC Warrioriga. Võitluslik kohtumine lõppes Lootose noorte võiduga, millega võeti revanš kevadel Valgas saadud kaotuse eest ja kirjutati liigatabelisse esimesed kolm punkti sügisringis. Johan Markus Härmits viis Lootose 22 minutil penaltist juhtima ning sellelt seisult läksid võistkonnad ka vaheajale. Teisel poolajal suurendas Karl Markus Tuul Lootose edunumbreid 2:0 peale. Vastased vähendasid 46.minutil küll kaotusseisu minimaaseks kui nurgalöögist lõi Kristjan Pundonen siiski lõppseisuks 3:1.

Järgmine kohtumine on poistel 18.augustil kui Lootospargis võetakse vastu Lasnamäe FC Ajaks.