2:4 43`. Markus Mäeots
3:4 45`.
3:5 49`. Veli Lillo

Lootose koosseis: Henri Loeg, Veli Lillo, Markus Mäeots, Alfred Rinne, Veiko Võsu, Alari Põvvat, Karl-Markus Vool, Marko Järveots. Treener: Avo Jakovits

Lootose U11 poiste võistkond sõitis täna Koeru, et mängida kevadringi edasi lükatud kohtumine kohaliku Spordiklubi vastu.

Mäng algas Lootose noortele tavapäraselt. Palli küll liikuma ei saadud, kuid  Veli Lillo väravast asuti 1:0 juhtima. Kaks minutit hiljem vastased viigistasid ning veel minut hiljem asusid kohtumist 2:1 juhtima. Poolaja teiseks pooleks Lootose noored kogusid ennast ja asusid isegi olukordi korraldama, kuid enne kui pall võrku saadi, lõpetas kohtuniku vile poolaja.

Teisel poolajal jätkati aga sealt kus esimene poolaeg pooleli jäi. Neli minutit mängitud ja äärest läbi murdnud Alfred Rinne värava ette antud tsenderduse lükkas võrku Veli. Seis viigis 2:2. Nüüd enam tagasi ei vaadatud. Koeru platsi poolel seati ülesse korralik tulevärk ja veerandtunnise mängu järel kübaratrikk Velilt. Audiviset mängisid omavahel Markus ja Alfred ning viimase tsenderduse värava alla lükkas võrku ei keegi muu kui Veli. Võimalusi skoori suurendada avanes üksteise järele, kuid palju oli mööda ja üle löömisi. Markus Mäeotsa kaug löögist tuli seisuks siiski 2:4. Koeru aga ei olnud püssi põõsasse visanud ning paar minutit hiljem vähendas omakorda kaug-löögist vahe minimaalseks. Mängu lõpp kuulus siiski Lootosele ning mängu viimasel minutil Alfredi poolt teele saadetud kaug-löögi suutis vastaste väravavaht tõrjuda, kuid täpselt Veli jalale, kes nahkkera tühja võrku lükkas.

Traditsioonile skoor 5:3 taas tablool, seekord siis meie poiste kasuks.

Järgmine kohtumine on poistel Võru Heliosega, Lootospargis juba järgmisel pühapäeval.