2016 meeskondade turniir

Lõppjärjestus:

1. Tartu JK Tammeka U19 II
2. Põlva FC Murakas
3. Tartu JK Tammeka U19
4. Põlva FC Lootos
5. Põlva JK Harrastajad
6. FC Helia Puit Tõrvandi
7. V-Kuuste FC Hekumen
8. Räpina Aianduskool
.
Turniiri parim mängija – Siim Hummal (JK Tammeka U19 II)
Turniiri parim väravavaht – Rudolf Stenar Saluoks  (JK Tammeka U19)
.
JK Tammeka U19 II koosseis:

2015 meeskondade turniir

Lõppjärjestus:

1. Põlva FC Lootos I
2. FC Elva II
3. Ahja JK
4. Valga FC Warrior
5. Põlva JK Harrastajad
6. Tõrvandi FC Helia Puit
7. Räpina JK
8. FC Elva III
9. Räpina Aianduskool
10. FC Lootos II
.
Turniiri parim mängija –  ()
Turniiri parim väravavaht – Miko Saarniit  (FC Lootos I)
.
Põlva FC Lootos I koosseis: Jürgen Juks, Miko Saarniit, Janar Kopli, Andre Kukk, Sten Mõtus, Oskar Naarismaa, Fredi Orti, Priit Rahuelu, Risto Saarniit,
Helander Vist, treener Kaido Kukli.

2014 meeskondade turniir

Lõppjärjestus:

1. Põlva FC Lootos I
2. Värska Originaal
3. Tartu SK 10 Premium
4. Valga FC Warrior
5. FC Elva
6. Räpina SK
7. Tõrvandi FC Helia Puit
.
Turniiri Parim mängija: Temari Nuuma (FC Lootos)
Turniiri Parim väravavaht: Mihhail Važnõi (Värska Originaal)
 .
FC Lootos koooseis: Jürgen Juks, Oliver Jõgeva, Tauri Kolk, Janar Kopli, Andre Kukk, Vladislav Mihnovitš, Temari Nuuma, Raigo Orti, Karl-Markkus Põldmaa, Priit Rahuelu, Kevin Rein, Miko Saarniit, Risto Saarniit, Helander Vist. Treener: Kaido Kukli

2013 meeskondade turniir

Lõppjärjestus:

1. Tartu SK 1o Premium
2. Põlva FC Lootos
3. Värska Originaal
4.
5. FC Otepää
6. FC Elva II
7. Räpina SK
8.
.
Parim mängija:
Parim väravavaht:

2016 naiskondade turniir

Lõppjärjestus

1.Põlva FC Lootos
2.Tartu SK 10 Premium
3. Nõmme Kalju FC  I
4. Viljandi JK Tulevik
5. Tallinna Kalev JK
6. Joga Bonito Tartu
7. Nõmme Kalju FC II
8. Põlva FC Lootos II
.
Turniiri parim mängija – Liisi Kalinina (Viljandi Tulevik)
Turniiri parim väravavaht – Hanna Lattik (Põlva FC Lootos)
.
FC Lootos I koosseis: Kristel Kotkas, Karolin Krikunov, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Hanna Lattik, Sandra London, Liisi Anete Mark, Raili Pärt, Kirta Talgre ja Merili Tamm  treener : Kaido Kukli

2015 naiskondade turniir

Lõppjärjestus

1.Põlva FC Lootos
2.Tartu SK 10 Premium
3. Põlva FC Lootos II
4. FC Elva
5. Viljandi JK Tulevik
 .
Turniiri parim mängija – Liisi Kalinina (Viljandi Tulevik)
Turniiri parim väravavaht – Hanna Lattik (Põlva FC Lootos)
 .

FC Lootos I naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Kirta Talgre, Keidi Käis, Kristel Kotkas, Mari Abel, Raili Pärt, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Criselle Tennosaar, Liisi Anete Mark. Treener Kaido Kukli;

2014 naiskondade turniir

Lõppjärjestus

1. Tartu SK 10 Premium
2. Pärnu JK
3. Põlva FC Lootos
4. Tartu JK Tammeka I
5. Nõmme Kalju FC I
6. Valga FC Warrior
7. Tartu JK Tammeka II
8. Nõmme Kalju FC II
 .
Turniiri parim mängija: Liivi Sõrmus (Pärnu JK),
 Turniiri parim väravavaht: Olja Fomina (SK 10 Premium)
.
Lootose naiskond osales turniiril koosseisus: Mari Abel, Dagmar Hekki, Margret Help, Angela Kosk, Keidi Käis, Sixtina Ladva, Sandra London, Reti Patrail, Raili Pärt, Juta Saan, Kirta Talgre. Treener: Kaido Kukli

2013 naiskondade turniir

Lõppjärjestus

1. Tartu JK Tammeka
2. Tartu SK 10 Premium
3. Põlva FC Lootos
4. Tartu JK Tammeka II
5. Lasnamäe FC Ajax
6. Viljandi JK Tulevik
7. Tartu TÜ Fauna Female
 .
Turniiri parim mängija:
Turniir parim väravavaht:
.
Tartu JK Tammeka koosseis: