U8 (2009 a.s.) A-tase
04. veebruar, Mesikäpa Hall

1 09:00 A1 FC Lootos I A2 JK Tammeka Raadi
2 09:13 A3 FC Helios Kollane A4 FC Elva Valge
3 09:26 A5 FC Helios Võru A6 FC Elva Punane
4 09:39 A1 FC Lootos I A7 FK Smiltene
5 09:52 A2 JK Tammeka Raadi A3 FC Helios Kollane
6 10:05 A4 FC Elva Valge A5 FC Helios Võru
7 10:18 A6 FC Elva Punane A7 FK Smiltene
8 10:31 A1 FC Lootos I A4 FC Elva Valge
9 10:44 A2 JK Tammeka Raadi A5 FC Helios Võru
10 10:57 A3 FC Helios Kollane A7 FK Smiltene
11 11:10 A6 FC Elva Punane A1 FC Lootos I
12 11:23 A3 FC Helios Kollane A5 FC Helios Võru
13 11:36 A2 JK Tammeka Raadi A4 FC Elva Valge
14 11:49 A6 FC Elva Punane A3 FC Helios Kollane
15 12:02 A7 FK Smiltene A4 FC Elva Valge
16 12:15 A6 FC Elva Punane A2 JK Tammeka Raadi
17 12:28 A5 FC Helios Võru A7 FK Smiltene
18 12:41 A1 FC Lootos I A3 FC Helios Kollane
19 12:54 A4 FC Elva Valge A6 FC Elva Punane
20 13:07 A2 JK Tammeka Raadi A7 FK Smiltene
21 13:20 A1 FC Lootos I A5 FC Helios Võru

U8 (2009 a.s.) B-tase
04. veebruar, Mesikäpa Hall

1 09:00 A1 JK Tammeka Must A2 FC Helios Punane
2 09:13 A3 FC Lootos II A4 JK Tabasalu
3 09:26 A5 BFK Salaspils 1 A6 FC Flora
4 09:39 A1 JK Tammeka Must A7 BFK Salaspils 2
5 09:52 A2 FC Helios Punane A3 FC Lootos II
6 10:05 A4 JK Tabasalu A5 BFK Salaspils 1
7 10:18 A6 FC Flora A7 BFK Salaspils 2
8 10:31 A1 JK Tammeka Must A4 JK Tabasalu
9 10:44 A2 FC Helios Punane A5 BFK Salaspils 1
10 10:57 A3 FC Lootos II A7 BFK Salaspils 2
11 11:10 A6 FC Flora A1 JK Tammeka Must
12 11:23 A3 FC Lootos II A5 BFK Salaspils 1
13 11:36 A2 FC Helios Punane A4 JK Tabasalu
14 11:49 A6 FC Flora A3 FC Lootos II
15 12:02 A7 BFK Salaspils 2 A4 JK Tabasalu
16 12:15 A6 FC Flora A2 FC Helios Punane
17 12:28 A5 BFK Salaspils 1 A7 BFK Salaspils 2
18 12:41 A1 JK Tammeka Must A3 FC Lootos II
19 12:54 A4 JK Tabasalu A6 FC Flora
20 13:07 A2 FC Helios Punane A7 BFK Salaspils 2
21 13:20 A1 JK Tammeka Must A5 BFK Salaspils 1

U9 (2008 a.s.) A-tase
04. veebruar, Mesikäpa Hall

1 14:30 A1 FC Lootos I A2 FC Elva
2 14:43 A3 FC Helios Võru A4 FC Helios Kollane
3 14:56 A5 FK Smiltene A6 FC Santos
4 15:09 A1 FC Lootos I A7 JK Tabasalu Valge
5 15:22 A2 FC Elva A3 FC Helios Võru
6 15:35 A4 FC Helios Kollane A5 FK Smiltene
7 15:48 A6 FC Santos A7 JK Tabasalu Valge
8 16:01 A1 FC Lootos I A4 FC Helios Kollane
9 16:14 A2 FC Elva A5 FK Smiltene
10 16:27 A3 FC Helios Võru A7 JK Tabasalu Valge
11 16:40 A6 FC Santos A1 FC Lootos I
12 16:53 A3 FC Helios Võru A5 FK Smiltene
13 17:06 A2 FC Elva A4 FC Helios Kollane
14 17:19 A6 FC Santos A3 FC Helios Võru
15 17:32 A7 JK Tabasalu Valge A4 FC Helios Kollane
16 17:45 A6 FC Santos A2 FC Elva
17 17:58 A5 FK Smiltene A7 JK Tabasalu Valge
18 18:11 A1 FC Lootos I A3 FC Helios Võru
19 18:24 A4 FC Helios Kollane A6 FC Santos
20 18:37 A2 FC Elva A7 JK Tabasalu Valge
21 18:50 A1 FC Lootos I A5 FK Smiltene

U9 (2008 a.s.) B-tase
04. veebruar, Mesikäpa Hall

1 14:30 A1 FC Helios Punane A2 SK Barca
2 14:43 A3 FC Lootos II A4 FC Santos
3 14:56 A5 FC Elva A6 JK Tabasalu Sinine
4 15:09 A1 FC Helios Punane A7 JK Tabasalu Valge
5 15:22 A2 SK Barca A3 FC Lootos II
6 15:35 A4 FC Santos A5 FC Elva
7 15:48 A6 JK Tabasalu Sinine A7 JK Tabasalu Valge
8 16:01 A1 FC Helios Punane A4 FC Santos
9 16:14 A2 SK Barca A5 FC Elva
10 16:27 A3 FC Lootos II A7 JK Tabasalu Valge
11 16:40 A6 JK Tabasalu Sinine A1 FC Helios Punane
12 16:53 A3 FC Lootos II A5 FC Elva
13 17:06 A2 SK Barca A4 FC Santos
14 17:19 A6 JK Tabasalu Sinine A3 FC Lootos II
15 17:32 A7 JK Tabasalu Valge A4 FC Santos
16 17:45 A6 JK Tabasalu Sinine A2 SK Barca
17 17:58 A5 FC Elva A7 JK Tabasalu Valge
18 18:11 A1 FC Helios Punane A3 FC Lootos II
19 18:24 A4 FC Santos A6 JK Tabasalu Sinine
20 18:37 A2 SK Barca A7 JK Tabasalu Valge
21 18:50 A1 FC Helios Punane A5 FC Elva

U7 (2010 a.s.)
04. veebruar, Ahja spordihoone

1 10:00 A1 FC Lootos I A2 FC Helios Kollane
2 10:13 A3 FC Lootos II A4 FC Helios Punane
3 10:26 A5 FC Elva Valge A6 FC Santos
4 10:39 A1 FC Lootos I A7 FC Elva Punane
5 10:52 A2 FC Helios Kollane A3 FC Lootos II
6 11:05 A4 FC Helios Punane A5 FC Elva Valge
7 11:18 A6 FC Santos A7 FC Elva Punane
8 11:31 A1 FC Lootos I A4 FC Helios Punane
9 11:44 A2 FC Helios Kollane A5 FC Elva Valge
10 11:57 A3 FC Lootos II A7 FC Elva Punane
11 12:10 A6 FC Santos A1 FC Lootos I
12 12:23 A3 FC Lootos II A5 FC Elva Valge
13 12:36 A2 FC Helios Kollane A4 FC Helios Punane
14 12:49 A6 FC Santos A3 FC Lootos II
15 13:02 A7 FC Elva Punane A4 FC Helios Punane
16 13:15 A6 FC Santos A2 FC Helios Kollane
17 13:28 A5 FC Elva Valge A7 FC Elva Punane
18 13:41 A1 FC Lootos I A3 FC Lootos II
19 13:54 A4 FC Helios Punane A6 FC Santos
20 14:07 A2 FC Helios Kollane A7 FC Elva Punane
21 14:20 A1 FC Lootos I A5 FC Elva Valge

U6 (2011 a.s.)
04. veebruar, Ahja spordihoone,

1 15:30 A1 FC Lootos I A2 FC Lootos II
2 15:43 A3 FC Lootos III A4 FK Baltika
3 15:56 A1 FC Lootos I A5 JK Tammeka
4 16:09 A2 FC Lootos II A3 FC Lootos III
5 16:22 A5 JK Tammeka A4 FK Baltika
6 16:35 A1 FC Lootos I A3 FC Lootos III
7 16:48 A2 FC Lootos II A4 FK Baltika
8 17:01 A3 FC Lootos III A5 JK Tammeka
9 17:14 A1 FC Lootos I A4 FK Baltika
10 17:27 A2 FC Lootos II A5 JK Tammeka

U11 (2006 a.s.)

05.veebruar, Mesikäpa Hall

1 09:00 A1 FC Lootos A3 FC Elva Punane
2 09:15 B1 FC Helios B2 FC Warrior
3 09:30 A2 JK Posidon A4 JK Tammeka Valge
4 09:45 B4 JK Tammeka Sinine B3 FC Elva Valge
5 10:00 A1 FC Lootos A2 JK Posidon
6 10:15 B1 FC Helios B3 FC Elva Valge
7 10:30 A3 FC Elva Punane A4 JK Tammeka Valge
8 10:45 B4 JK Tammeka Sinine B2 FC Warrior
9 11:00 A1 FC Lootos A4 JK Tammeka Valge
10 11:15 B1 FC Helios B4 JK Tammeka Sinine
11 11:30 A3 FC Elva Punane A2 JK Posidon
12 11:45 B3 FC Elva Valge B2 FC Warrior
   
13 12:00 AIII BIV
14 12:15 BIII AIV
15 12:30 AI BII
16 12:45 BI AII
17 13:00 13.kaot. 14.kaot.
18 13:15 13.võit. 14.võit.
19 13:30 15.kaot. 16.kaot
20 13:45 15.võit. 16.võit.

U14 (2003 a.s. tüdrukud)

05. veebruar, Mesikäpa Hall

1 15:00 A1 FC Lootos A2 JK Kuusalu Kalev
2 15:16 A5 FK Baltika A6 Nõmme Kalju FC
3 15:32 A1 FC Lootos A3 FC Elva
4 15:48 A2 JK Kuusalu Kalev A6 Nõmme Kalju FC
5 16:04 A4 FC Flora A5 FK Baltika
6 16:20 A6 Nõmme Kalju FC A1 FC Lootos
7 16:36 A2 JK Kuusalu Kalev A4 FC Flora
8 16:52 A5 FK Baltika A3 FC Elva
9 17:08 A6 Nõmme Kalju FC A4 FC Flora
10 17:24 A3 FC Elva A2 JK Kuusalu Kalev
11 17:40 A1 FC Lootos A5 FK Baltika
12 17:56 A3 FC Elva A6 Nõmme Kalju FC
13 18:12 A1 FC Lootos A4 FC Flora
14 18:28 A2 JK Kuusalu Kalev A5 FK Baltika
15 18:44 A3 FC Elva A4 FC Flora

U11 (2006 a.s. tüdrukud)

05. veebruar, Ahja spordihoone

1 10:00 A1 FC Lootos A2 JK Tammeka
2 10:15 A5 FC Elva A6 Nõmme Kalju FC
3 10:30 A1 FC Lootos A3 LNSK Krestsatik/Legion
4 10:45 A2 JK Tammeka A6 Nõmme Kalju FC
5 11:00 A4 FC Flora A5 FC Elva
6 11:15 A6 Nõmme Kalju FC A1 FC Lootos
7 11:30 A2 JK Tammeka A4 FC Flora
8 11:45 A5 FC Elva A3 LNSK Krestsatik/Legion
9 12:00 A6 Nõmme Kalju FC A4 FC Flora
10 12:15 A3 LNSK Krestsatik/Legion A2 JK Tammeka
11 12:30 A1 FC Lootos A5 FC Elva
12 12:45 A3 LNSK Krestsatik/Legion A6 Nõmme Kalju FC
13 13:00 A1 FC Lootos A4 FC Flora
14 13:15 A2 JK Tammeka A5 FC Elva
15 13:30 A3 LNSK Krestsatik/Legion A4 FC Flora

U10 (2007 a.s.)

05. veebruar, Ahja Spordihoone

1 15:00 A1 FC Lootos A2 FC Helios Võru I
2 15:13 A3 FC Helios Kollane A4 FC Helios Võru II
3 15:26 A5 FC Helios Punane A6 JK Merkuur Juunior
4 15:39 A1 FC Lootos A7 LNSK Krestsatik/Legion
5 15:52 A2 FC Helios Võru I A3 FC Helios Kollane
6 16:05 A4 FC Helios Võru II A5 FC Helios Punane
7 16:18 A6 JK Merkuur Juunior A7 LNSK Krestsatik/Legion
8 16:31 A1 FC Lootos A4 FC Helios Võru II
9 16:44 A2 FC Helios Võru I A5 FC Helios Punane
10 16:57 A3 FC Helios Kollane A7 LNSK Krestsatik/Legion
11 17:10 A6 JK Merkuur Juunior A1 FC Lootos
12 17:23 A3 FC Helios Kollane A5 FC Helios Punane
13 17:36 A2 FC Helios Võru I A4 FC Helios Võru II
14 17:49 A6 JK Merkuur Juunior A3 FC Helios Kollane
15 18:02 A7 LNSK Krestsatik/Legion A4 FC Helios Võru II
16 18:15 A6 JK Merkuur Juunior A2 FC Helios Võru I
17 18:28 A5 FC Helios Punane A7 LNSK Krestsatik/Legion
18 18:41 A1 FC Lootos A3 FC Helios Kollane
19 18:54 A4 FC Helios Võru II A6 JK Merkuur Juunior
20 19:07 A2 FC Helios Võru I A7 LNSK Krestsatik/Legion