Abikohtunikud: Luisa Klaar, Maarja Neimann

Tabasalu JK: 1-Jana Tugo, 15-Karol Minnik (60`.88-Katriin Rätsepp), 28-Marie Madise, 55-Marie Eidisk, 17-Helina Fedtšenko, 10-Meeri Tammiku, 27-Liisa Perm, 11-Janeli Auväärt (60`.71-Mari-Liis Joala), 67-Annabel Palu (72`.29-Katharina Heinaru), 8-Airika Altosaar, 19-Sandra Pärn
varus: 88-Katriin Rätsepp, 12-Mari-Ly Ola, 71-Mari-Liis Joala, 29-Katharina Heinaru
treener: Martin Tšegodajev

FC Lootos: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k), 5-Sandra Haidak (56`.17-Marianne Veberson), 18-Kätlin Vassil,  14-Lisethe Lanno, 8-Ita Lillo, 12-Keitlyn Metsmaa (69`.15-Keiju Planken), 23-Indra Liz Nemvalts, 7-Rebecca Kähr, 9-Karmen Piirimaa, 6-Kati-Karoli Silla,
varus: 17-Marianne Veberson, 15-Keiju Planken,
Treener: Kaido Kukli

Märkamatult on kätte jõudnud hooaja lõpp. Klubi võistkondadest viimasena lõpetasid hooaja U17 tüdrukud, kes viimases mängus sõitsid Tabasallu, et sealse võistkonnaga selgitada välja U17 Meistrivõistluste lõplikud medalite värvid. Värvid said paika ning allegrod toovad koos ajaloolise, esimese, võiduga Tabasalu üle Põlvasse vähemalt U17 meistrivõistluste hõbedased medalid. Kuna viimases voorus oli võidukas ka allegrode suurim konkurent, Tallinna Kalev, tähendas see, et terve hooaja meistrivõistlusi juhtinud Tabasalu lükati medalikonkurentsist välja ning kui nad ei soovi leppida neljanda kohaga, tuleb neil viimases voorus alistada Suure-Jaani United.

Võistkond alustas mängu samas koosseisus, millega eelmises voorus, nädal tagasi, Tallinna Kalevit võideti. Koduvõistkond valdas rohkem palli, kuid Lootos seisis hästi ja väravas tegi head tööd Birgit Rammo. Vastaste väravamasinad Pärn ja Tammiku proovisid küll lähedalt, küll kaugelt, kuid Lootose kaitse pidas ja poolajale siirduti allegrode minimaalses eduseisus.

Teisel poolaja alguses tegi treener Kukli esimese vahetuse. Ründes mänginud Kärt Hüdsi ja äärel toimetanud Kati-Karoli Silla vahetasid kohad. Mõned hetked hiljem ei suutnud Tabasalu väravavaht korralikult palli püüda ning see põrkas täpselt Kati-Karoli Silla jalale, kes nahkkera võrku lükkas. 0:1 oli väljakuperemeestele nagu ämbritäis külma vett krae vahele. Terve hooaja kindlalt meistrivõistlusi juhtinud võistkonna lagunemine viimase nelja vooruga sai hoogu juurde ning ei aidanud ka kolme kaitsja peale üleminek. Edasi keskendusid allegrod eduseisu hoidmisele. Vastased püüdsid vähemalt viigiväravat. Lootos tegi kaks sunnitud vahetust. 56.minutil asendas vigastada saanud Sandra Haidakut Marianne Veberson.Kümme minutit hiljem tuli Keitlyn Metsmaa asemel mängu Keiju Planken. Viis minutit enne kohtumise lõppu andis Rebecca Kähr hea söödu äärest läbi liikunud Kärt Hüdsile, kes mängis ennast väravavahiga silmitsi ning vormistas lõppseisuks 0:2.

Kaheksateist mängu kestnud hooaeg on nüüdseks lõppenud. Lootose 38. punkti tulid tosina võidu ja kahe viigi eest. Neljal korral tuli tunnistada vastaste paremust. Vastaseid kostitati 31 väravaga. Endale lasti luua 11 väravat, mis annab liigas kõige paremat kaitset mänginud võistkonnale selles arvestuses esikoha. Hooajal 14 väravat löönud Kärt Hüdsi hõivas väravaküttide edetabelis neljanda positsiooni.

Medalite järjekord aga ei ole jätkuvalt paigas. Tänane võit tõstis allegrod liigatabeli tippu. Konkurendid Suure-Jaani United ja Tabasalu JK peavad omavahel mängima veel ühe mängu. 13.vooru edasi lükatud mäng, mis pidi toimuma pühapäeval, lükati ootamatu lumesaju tõttu 7.novembri peale. Kui Suure-Jaani tahab tulla meistriks, siis peavad nad võitma. Kui Tabasalu tahab tulla medalile, siis peavad nad võitma. Viik vahetaks allegrode hõbemedalid kuldsete vastu.