Koosseis: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k)(69`.4-Marianne Suur), 5-Sandra Haidak, 14-Lisethe Lanno, 18-Kätlin Vassil, 21-Alice Dedov (57`.42-Elise Täär), 17-Marianne Veberson (41`.6-Kati Karoli Silla), 8-Ita Lillo(57`.12-Ly Saaarniit), 23-Indra Liz Nemvalts, 7-Rebecca Kähr, 9-Karmen Piirimaa (69`.15-Keiju Planken)

Vahetuses: 4-Marianne Suur, 6-Kati-Karoli Silla, 15-Keiju Planken, 12-Ly Saarniit, 42-Elise Täär
Treener: Kaido Kukli

JK Tammeka :

Klubi U17 tüdrukute võistkond alustas meistrivõistlusi mängudega tugevate Tabasalu JK ja JK Tallinna Kalevi vastu. Kui nendest kahest mängust saadi kokku üks punkt, siis edasi läks rõõmsamaks. Võitudele Suure-Jaani Unitedi ja Tallinna FC Flora üle lisandus täna Lõuna-eesti derbyvõit Tartus Tammeka üle. Tartlased, keda hooajaeelses sõprusmängus õnnestus võita olid visad vastased ja kuigi esimene värav Kätlin Vassili läbiminekust tuli juba kohtumise kuuendal minutil, pidi järgmist ootama ligi 20 minutit. Siis lõi võistkonna kapten Kärt Hüdsi lühikese ajaga kaks väravat (ja kaks jäi veel löömata), millele ilusa kombinatsiooni tulemusena lisas veel ühe Karmen Piirimaa. Söödu andjaks Kärt. Nejaväravalises eduseisus mindi poolajapausile.
Teine poolaeg oli mängupilt kahvatum ja loogilisi lahendusi rünnaku lõpetamiseks ei leitud. Vastased vahetasid ka treener Kukli tegi julgelt vahetusi ning 72.minutil lõi Eliise Täär seisuks 5:0. Mängu viimase värava lõi Kati-Karoli Silla kohtumise eelviimasel minutil, realiseerides Indra-Liz Nemvaltsi hea söödu

Treener Kaido Kukli “Selline rahulik mäng. Eks mõned asjad oleks võinud teistmoodi või lihtsamalt lahendada, aga kõik kes platsile said olid tublid”.

Tänane võit tõstsid tüdrukud ka liigatabeli tippu. Punktiga jäävad maha Tallinna Kalev ja Suure-Jaani. Kuid neil on vastavalt kaks ja üks mäng vähem mängitud.
Järgmine mäng ootab tüdrukuid 30.mail. Kell 18 võõrustatakse meistrivõistluste 7.voorus Lootospargis Nõmme Kaljut.