31.august 18:30, Kalevi keskstaadioni kunstmuruväljak, TÜ U17 Esiliiga

JK Tallinna Kalev:

FC Lootos: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k), 5-Sandra Haidak, 18-Kätlin Vassil (74`.15-Keiju Planken), 17-Marianne Veberson, 4-Marianne Suur, 14-Lisethe Lanno, 8-Ita Lillo, 23-Indra Liz Nemvalts, 7-Rebecca Kähr, 9-Karmen Piirimaa
varus: 15-Keiju Planken,
Treener: Kaido Kukli

Lootospargis tuli kalevlastelt kevadringis vastu võtta 0:2 kaotus. Seekord on plaan seis ümber pöörata. Olgugi, et 32.minutil eksis Kärt Hüdsi penaltil, jõudis ta kaks minutit enne lõppu siiski sihile. Võit oma lähima konkurendi üle tõi allegro järelkasvu tagasi medaliheitlusesse. Punktid on visad tulema kõikidel ja esinelik mahub nelja silma sisse.

Treener Kaido Kukli “”.

Järgmine liigamäng ootab ees 5.septembril kui kell 18.00 mängitakse Hiiul Nõmme Kaljuga, kes viimati purustas 7:0 Tartu Tammeka.