21.oktoobril, Lootospargis, toimunud maakonna jalgpallimeistrivõistlustest võttis osa kolm võistkonda, kes mängisid omavahel läbi kahe ringilise turniiri. Kaotusteta läbis turniiri Orava Sport, kes kahel korral alistas Lootose ja korra Räpina, kellega teine kohtumine lõppes viigiliselt 1:1. Kaks punkti kogunud Räpina sai teise punkti 1:1 viigi eest Lootose vastu. Esimeses omavahelises mängus tuli tunnistada põlvakate 2:1 paremust.

Turniiri tulemused

1. FC Lootos – Orava Sport  1:4  (Liivago – Kljuzin 2, Naruson, Hinno)
  2. Orava Sport – Räpina SK   1:1 (Hinno – Vahtra)
  3. Räpina SK – FC Lootos 1:2 ( Tuuling – Help, Saarniit)
  4. FC Lootos – Orava Sport 0:1 (Kljuzin)
  5. Orava Sport – Räpina SK 2:0 (Naruson, Hinno )
  6. Räpina SK – FC Lootos 1:1 ( Kütt – Liivago)

I KOHT  – ORAVA SPORT koosseisus : 1-Gunnar Kallari, 2-Krismar Hinno, 3-Kevin Hallop, 7-Egert Naruson, 9-Arvi Keerpalu, 12-Karel-Sander Kljuzin, 13-Oliver Lillestik, 15-Rene Oper, 23-Allar Mällo.

I_OravaSport

II KOHT – FC LOOTOS  koosseisus: 1-Markus Villako, 4-Remi Oper, 10-Freddy Help, 12-Miko Saarniit, 25-Arned Parman, 31-Helander Vist, 66-Sten-Markus Meekler, 89-Ranno Liivago, 98-Sander Sellis,

II_FCLootos

III KOHT – RÄPINA SK koosseisus: 1-Peeter Samoldin, 8-Tanel Heering, 10-Olar Tuuling, 11-Märt Tolmusk, 14-Gert Tarasov, 17-Martin Vahtra, 21-Taavi Näks, 25-Kaimar Kütt, 37-Tambert Toim, 45-Kert Hüdsi.

III_Räpina

Turniiri suurim väravakütt : Karel-Sander Kljuzin (Orava Sport)

Parim väravavaht:  Markus Villako (FC Lootos)