Esimesena alustas klubi noorte võistkondadest meistrivõistlustega poiste U13 võistkond, kes 12.aprillil kohtus Tartus, sealse FC Heliosega. Tamme kunstmuruväljakul mängitud kohtumist asus Lootos Karl-Markus Tuule ja Maten Kahari väravatest 2:0 juhtima. Poolaja vileks lõid vastased ühe värava tagasi.

Teisel poolajal oli värskem kodumeeskond, kes lõi veel kolm vastuseta väravat, võites lõpuks kohtumise 4:2.

12.04.2017 18:00, Tartu Tamme kunstmuruväljak – Tamme pst 1, Tartu

FC Helios Kollane –  FC Lootos

4 : 2 (1:2)

Väljakukohtunik: Kristjan Kruk

Lootose koosseis: Jawad Hassan, Johan Markus Härmits, Holger Jänes, Devon Dein Käo, Karl Markus Tuul, Darius Kostõgov, Marten Kahar, Kristjan Pundonen, Hannes Põlluveer, Reiko Rattus. Treener Kaido-Meinhard Kukli.

Järgmine mäng on Lootosel 16.aprillil kui kell 17 võõrustatakse Lootospargis Tartu JK Tammeka eakaaslasi.