U15 tüdrukute meistrivõistlused , 4.mai, Pärnu kunstmurustaadion

0:3 68´ Rebecca Kähr

Koosseis: Kärt Hüdsi (k), Birgit Rammo, Marianne Veberson, Karmen Piirimaa, Karoliina Kannik, Ita Lillo, Marianne Suur, Mae Lillo, Kati-Karoli Silla, Ly Saarniit, Rebecca Kähr, Indra-Liz Nemvalts, Kätlin Vassil
Treener: Kaido Kukli
Esindaja: Margus “veli” Lillo

Naiskonna järelkasv mängis täna Pärnus hooaja kolmanda kohtumise, vastaseks alati tugev ja tänaseni tabelit juhtinud Pärnu JK.  Viimasest neljast omavahelisest mängust oli allegrode kontol kolm võitu ja viik, väravate vahega 14:1. Pärnakate “hirm”  oli 6 väravat löönud Ita Lillo. Kolm tabamust suvepealinna piigade võrku olid eelnevalt toimetanud  nii Karmen Piirimaa kui  Rebecca Kähr. Väravaga olid panustanud ka Kärt Hüdsi ja Mae Lillo.  Mäng kulges ühtlaselt kõrge tempoga. Allegrod olid julgemad ja aktiivsemad kui senistes kodumängudes. Rebecca Kähri söödust viis Kärt Hüdsi allegrod 1:0 juhtima juba kohtumise 9. minutil. Poolaja vile eel suurendas võistkonna kapten edunumbrid kahekordseks. Oli ka võimalusi skoori suurendada, aga täna oli treener Kaido Kukli seadnud eesmärgiks taga nulli hoidmise. Kohtumisele pani punkti Rebecca Kähr, kes vormistas lõppskooriks 3:0.  Mängu parim oli kahtlemata Karmen Piirimaa, tänu kellele oli kaitseliinis asjad kontrolli all. Äsja Islandilt saabunud võistkonna veteran oli aktiivne ja sütitas ka teisi. Seni mängitud kolmest kohtumisest oli tänane parim ning näitas milleks tüdrukud tegelikult valmis ja võimelised on. Võit tõstis allegrod ühtlasi liigatabeli tippu.

Järgmine kohtumine seisab ees 11.mail, kui Lootospargis võõrustatakse Lasnamäe Ajaxit.