FC Lootos koosseis: 1-Karina Piirimaa, 2-Kirta Talgre (90`.12-Keitlyn Metsmaa), 15-Astrid Erik, 11-Kristel Kotkas, 20-Kristin Kukli(82`.24-Katariina Kinnunen), 5-Keidi Käis, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London (82`.28-Keiju Planken), 10-Liisi-Anete Mark, 31-Katrin Piirimaa (90`.8-Johanna Luik), 13-Hanna Rästa (52`.25-Getter Lepp)
varus: 24-Katariina Kinnunen, 25-Getter Lepp, 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 28-Keiju Planken Treener: Kaido Kukli, Füsioterapeut: Kärt Satsi

FC Levadia koosseis: 40-Maarit Kori, 4-Angelina Jegorova, 14-Kadre Päri, 21-Birjo Rasmussen(59`. 20-Karina Vazikka), 16-alina Terebunskaja, 9- Olesja Parhomovitch, 15-Mari Abel, 7-Anastasija Dodeltseva, 11-Naida Imanova, 3-Lika Panova, 8-Vlada Kubassova
varus: 30-Eliise Poopuu, 20-Karina Vazikka
Treener: Maksim Rõtškov

Naiskond lõpetas täna kevadringi kodusel Lootospargil, kus vastaseks oli Tallinna FC Levadia. Mõlemad naiskonnad on läbi teinud suure koosseisus muutuse ning see paistis täna ka väljakul silma. Mängu algus oli üsna võrdne, kuigi Levadia valdas palli enam. Esimest väravat tuli oodata ligi pool tundi, siis eksis raskelt täna kesk kaitses mänginud tandem: Keidi Käis-Astrid Erik, magades maha liini taha antud söödu. Väravavaht Karina Piirimaa ei suutnud ära otsustada, kas tulla pallile vastu või jääda väravasse, ning Vlada Kubassoval oli lihtne pall väravasse toimetada. Mäng jätkus eriliste momentideta poolaja vileni.

Teist poolaega oli mängitud seitse minutit kui sarnaselt avavärava olukorraga mängiti meie keskkaitse üle ning Anastasija Dodeltseva tegi mänguseisuks Lootose poolt vaadates 0:2. Lootos tegi esimese vahetuse ja Hanna Rästat asendas Getter Lepp. Möödus veel kuus minutit ning paremalt äärelt andis Naida Imanova hea tsenderduse keskele, kuhu jõudis kõige varem Dodeltseva, lüües seisuks 0:3. Levadia tegi seejärel oma ainsa vahetuse, Rasmusseni asemel sai mängu Karina Vazikka. Ründesse edutatud Sandra Londonil avanes mitu head võimalust skoorimiseks, kuid vastaste väravavaht Maarit Kori tark ja kindel mäng hoidsid Levadia värava puutumatuna. 82.minutil tegi kodunaiskond topelt vahetuse. Lahkusid Sandra London ja Kristin Kukli ning väljakule tulid Katariina Kinnunen ja Keiju Planken. Minut hiljem lõi Kubassova oma teise värava. Taas eksis Lootose keskkaitse , kes ei suutnud palli puhtaks lüüa. Neljas kord mängisid vastased palli kaitseliini taha neli minutit enne kohtumise lõppu ning Lika Panova vormistas lõppseisuks 0:5. Viimasel minutil tegi Lootos veel kaks vahetust. Lahkusid Kirta Talgre ja Katrin Piirimaa. Platsile said Johanna Luik ja Keitlyn Metsmaa. Kohtunik Vilt lisas mängule kolm minutit, kuid skoor ei muutnud ning Levadia sai tabelisse juurde kerged kolm punkti.

Naiskonna järgmine mäng on juba eeloleval laupäeva kui Lootospargis võetakse sellel hooajal teistkordselt vastu Tallinna FC Flora. Jalgpallipäeva, mille raames kell 14:30 meeskond võõrustab Pärnu FCP võistkonda, lõpetab ühine Meistrite liiga finaali vaatamine.