2.oktoobril võõrustas naiskond Esiliiga viimase vooru mängus Kohtla-Järve JK Järve naiskonda.

vs-kjarve-002

Hooajal kohtuti kokku  kolmel korral. Põhiturniiril kohtlajärvelannasid alistada ei suudetud (kodus 0:0 ja võõrsil 1:2). Nelja esimese naiskonna osavõtul mängitud finaalringis purustati vastased Ahtmes 8:0.

Tänane kohtumine kulges avaminutist alates ühte väravasse. Sandra London viis põlvakad juhtima juba kohtumise 2.minutil. Sealt alates enam tagasi ei vaadatud.  Allegrod võitsid poolaja 8:0 ja kogu kohtumise suurelt 16:0. Viis väravat lõi Liisa Merisalu, neli Sandra London, kolm Ave-Lii Laas, kaks Kristel Kotkas ja Kristin Kukli.

vs K_J varavaloojad
tänased väravalööjad (vasakult: Kristel Kotkas, Sandra London, Liisa Merisalu, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli)

16:0 74`.Liisa Merisalu

Naiskond mängis koosseisus: 1-Hanna Lattik, 28-Karina Piirimaa (61`.Kris-Ly Kannik), 31-Katrin Piirimaa (24-Katariina Kinnunen), 4-Merili Tamm, 11-Kristel Kotkas, 2-Kirta Talgre 61`. 8-Johanna Luik), 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 6-Sandra London, 7-Ave-Lii Laas (74`.Getter Lepp), 50-Liisa Merisalu (74`.12-Keitlyn Metsmaa)

varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 16-Kris-Ly Kannik, 24-Katariina Kinnunen, 25-Getter Lepp

Väljakukohtunik: Rait Ojanurme
Abikohtunikud: Jakob Keller, Margus Leedo