Abikohtunikud: Lilli Tamm, Hugo Henrik Leht

Noortekoondis :

FC Lootos: 1- Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 25-Getter Lepp(75`. 28-Keiju Planken), 5-Keidi Käis, 2-Kirta Talgre, 11-Kristel Kotkas, 20-Kristin Kukli, 10-Liisi-Anete Mark, 6-Sandra London, 7-Ave-Lii Laas
varus: 24-Katariina Kinnunen, 28-Keiju Planken
treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Teist korda, viimase viie päeva jooksul, tuli naiskonnal võtta ette teekond Tallinnasse. Nädala alguses Saku vastu mänginud koosseisuga võrreldes oli treener Kaido Kukli teinud kaks vahetust. Astrid Eriku ja Keitlyn Metsmaa asemel alustasid algkoosseisus Merili Tamm ja Kirta Talgre. Väravate löömise eest hoolitses täna L & L duo. Mäng algas allegrode domineerimisel ning juba kohtumise 7.minutil viis Ave-Lii Laas Lootose 1:0 juhtima. Teist väravat tuli aga oodata üle veerand tunni. 23.minutil suurendas Sandra London allegrode edunumbreid 2:0 peale. Noortekoondise jaoks oli värav arvult 100, mis sellel hooajal tulnud võrgust välja võtta. Seisul 2:0 siirduti ka vaheajapausile.
Kohe teise poolaja alguses avanes mitu võimalus edunumbreid veelgi kasvatada, kuid paraku pall teed väravasse ei leidnud. Kohtumise lõpu poole mängiti ka fännide närvidel kui tagasisöödust teeniti oma trahvikastis vabalöök ja mõned hetked hiljem söödeti pall vastasele täpselt jalale. Meie õnneks ei olnud noortekoondislased olukordadeks valmis ning kingitused jäid kasutamata. Ainsa vahetuse tegi allegro veerand tundi enne lõppu. Getter Lepp asemel tuli platsile Keiju Planken. Väravaid ei löödud ning naiskond teenis tabelisse järjekordsed kolm punkti, säilitades Tammeka ees ühepunktilise edumaa.

Treener Kaido Kukli mängujärgselt: ” Tänane mäng kulges tõusude ja mõõnadega. Kohati mängisime hästi, lõime häid momente ja lahendusi. Eriti esimesel poolajal. Teise poolaja alguses oleks pidanud ka kolmanda lööma, aga plats oli ka märg ja see kindlasti mõjutas. Vahetustega oli täna nagu oli. Kes haige, kes vigastatud, kes Eestist ära. Üldjoones tuleb siiski rahule jääda. Kaks sõitu nädalas Tallinnas käia, see pole lihtne kellelegi”.

Treener Kaido Kukli enne mängu: “Nädalas teine sõit Tallinnasse. Eks see füüsiliselt ja vaimselt raske ole, aga ma loodan, et mängijad jõuavad taastuda ning teeme korraliku mängu.”

FC Lootose mängija Getter Lepp: “Noortekoondises on palju tugevaid mängijaid, seega ma arvan, et meid ootab ees jõuline lahing. Meie eesmärgiks on olla väljakul julged ja enesekindlad ning loomulikult anda endast parim.”