Abikohtunikud: Mark Oskar Arst, Argo Kaldmäe

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 2-Kirta Talgre(k)(86`.12-Keitlyn Metsmaa), 15-Astrid Erik (63`.13-Hanna Rästa), 20-Kristin Kukli, 5-Keidi Käis, 25-Getter Lepp, 10-Liisi-Anete Mark, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London (86`.28-Keiju Planken)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 13-Hanna Rästa, 28-Keiju Planken
Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut: Kärt Satsi

JK Tallinna Kalev: 1-Diana Demidova, 18-Sabina Ahmedova, 4-Maria Orav, 12-Mirell Soasepp, 19-Jana Pipar, 17-Kätlin Ojapõld (61`.15-Annika Remmelgas), 5-Emma Treiberg, 6-Karolina Perv, 11-Kätlin Hein, 7-Eret Viidakas, 16-Anett Kadastu
varus: 15-Annika Remmelgas
Treener: Allan Soomets, füsioterapeut: Marianžely Uutar

Meistriliiga 17.vooru kohtumises võõrustasid allegrod Lootospargis Tallinna Kalevi naiskonda. Ilusa sügisilma hommiku oli avanud Rimi tüdrukute jalgpallifestival ning atmosfäär Lootospargis oli väga mõnus. Tööülesannete tõttu pidi mängu vahele jätma Kristel Kotkas. Avapoolajal kontrollis mängu Kalev ja korra käis pall ka Lootose värava postis. Lõppes poolaeg siiski tulemusega 0:0.
Teisel poolajal külaliste ülekaal nii suur ei olnud kui avapoolajal ja esimesed veerand tundi oli üsna võrdne mäng. 58.minutil avanes allegrodel hea võimalus kohtumist juhtima minna. Kirta Talgre nurgalöögi suutis raamidesse suunata Merili Tamm. Vastaste väravavaht tõrjus ja päästis kindla värava. Viis minutit hiljem tegi Lootos esimese vahetuse. Väsinud Astrid Eriku asemele tuli mõne aja jalgpallist eemal olnud Hanna Rästa. Pausi mõju paistis välja ka platsil ja noorukese ründaja panus mängu jäi täna tagasihoidlikuks. Mängu 70.minutil teenisid kalevlannad kaks nurgalööki järjest ning kaitse apsakas teisel nurgalöögil jättis vabaks Kätlin Heina, kes vastased pealöögiga juhtima viis. Peale kaotusseisu jäämist allegrod ärkasid ja suutsid isegi Kalevi väravale paar ohtlikku olukorda tekitada. Palli väravasse ei saadud ning 84.minutil tegi Kalev taktikalise vahetuse. Kaks minutit hiljem vahetas ka kodunaiskond. Lahkusid Sandra London ja Kirta Talgre, kelle asemel said viimasteks minutiteks platsile Keitlyn Metsmaa ja Keiju Planken. Mängu käiku siiski pööret tuua ei suudetud, kuigi üleaja kolmandal minutil oli Lootosel suurepärane võimalus, mis võimaluseks jäigi.

Järgmine mäng ootab ees 27.septembril kui Sepa jalgpallikeskuses kohtutakse kell 19 lähima rivaali – JK Tammekaga, kes täna pidi vastu võtma 1:2 kaotuse Noortekoondiselt.