Abikohtunikud: William Vaask, Mark-Oskar Arst

SK10 Premium:

FC Lootos: 1-Karina Piirmaa, 31-Katrin Piirimaa, 9-Karmen Piirimaa, 4-Merili Tamm(86`.14-Lisethe Lanno), 2-Getter Lepp, 15-Astrid Erik, 2-Kirta Talgre, 20-Kristin Kukli, 19-Anette Laureen Linnuste, 7-Ave-Lii Laas, 10-Kärt Hüdsi (75.`23-Indra-Liz Nemvalts)
varus: 14-Lisethe Lanno, 23-Indra-Liz Nemvalts, 24-Katariina Kinnunen
treener : Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Naiskond mängis täna Kambja staadionil hooaja kuuenda mängu. Nagu eelmises viies, tuli ka täna vastu võtta kaotus, sarnaselt eelmises voorus FC Ajaxiga mängitule kirjutati protokolli kodunaiskonna võiduks 1:0. Renita Roopalu poolaja eel löödud kauglöögile sai Karina Piirimaa küll näpud külge, aga löök oli siiski piisavalt tugev, et sealt võrku minna. Kohtumise algust domineerisid vastased, kes suutsid survet hoida ligi veerand tundi. Seejärel mängupilt võrdsustus ning omad võimalused hakkasid tekkima ka allegrodele. Poolajale mindi siiski kodunaiskonna 1:0 eduseisul.
Teist poolaega alustasid allegrod aktiivsemalt ning veerand tunnise mängu järel oli pall ka SK10 väravas. Kui platsil olnud mängijatel ja väljakukohtunikul värava õiguspärasuses pretensioone ei olnud, siis kõige “täpsemalt” nägi olukorda äärekohtunik, kelle arvates Ave-Lii Laasi võitlus vastaste kaitsjaga oli liiga füüsiline. Mängupilti see ära võetud värav siiski ei muutnud ning võimalusi jagunes mõlemale poolele. 75.minutil vahetas Indra-Liz Nemvalts välja Kärt Hüdsi ning tipuründesse edutatud Karmen Piirimaa suutis vastaste elu üsna kibedaks teha. Mängu lõpu eel tabas kuum päike valusalt Merili Tamme ning halvema ärahoidmiseks vahetas treener Kaido Kukli väljakule Lisethe Lanno.

Mängu kommentaar Kaido Kuklilt “Naiskond mängis täna korraliku mängu. Koosseis oli parim, mis hetkel võtta, puudus vaid Kristel Kotkas ning vigastusest on taastumas Johanna Luik ja Keitlyn Metsmaa. Ilm oli kuum ja joogipausid asjakohased. Mängu alguses jäime küll surve alla, aga tulime sellest välja ja kui äärekohtuniku poolt äravõetud värav välja jätta, võib mänguga karikafinalisti vastu üldises plaanis rahule jääda. Eks tüdrukud vaikselt harjuvad selle Meistriliiga koormuse ja mängutempoga. Võrreldes Ajaxi mänguga oli täna pilt jälle grammike parem. Nüüd tuleb õnneks väike paus ja loodetavasti saame oma laatsareti väiksemaks”.

enne mängu …

Treener Kalev Kajak: Tahame võidulainel jätkata. Peame olema kaitses kindlad ja rünnakul efektiivsed.
Mängija Olesja Smirnova: Kohtume Põlva FC Lootosega ja meie sihiks on järjekordsed kolm punkti turniiritabelis. Saame sellel hooajal mängida esmakordselt kodustaadionil.
Diskvalifitseeritud mängijad

Treener Kaido Kukli: Me ei ole suutnud avada punktiarvet. Kindlasti on tegemist väga tugeva vastasega ja punkte saada nende koduväljakul pole meile kerge ülesanne.

Mängija Getter Lepp: Olen kindel, et mäng SK10 Premiumiga tuleb raske. Eesmärgiks on olla väljakul tugevad ja enesekindlad ning anda endast parim.