Väravad: 1:0 69`.Kärt Hüdsi 2:0 70`.Kärt Hüdsi
2:1 82`.Merly Käblik

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 7-Ave-Lii Laas(k), 31-Katrin Piirimaa, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp (46`.5-Sandra Haidak), 12-Keitlyn Metsmaa(46`.18-Kätlin Vassil), 23-Indra-Liz Nemvalts (77`.4-Marianne Suur), 20-Kristin Kukli, 24-Katariina Kinnunen (46´.8-Ita Lillo), 10-Kärt Hüdsi (77`.13-Sandra Vaher ) Varus: 8-Ita Lillo, 5-Sandra Haidak, 4-Marianne Suur, 18-Kätlin Vassil, 13-Sandra Vaher

JK Tammeka: koosseis peagi

Patrikupäeval reisis naiskond taaskord Tallinnasse, et pidada maha viimane hooajaeelne kontrollkohtumine EJL sisehallis. Vastaseks seekord vanad tuttavad Tartu Tammekast. Nädal varem jäi ära kohtumine Lasnamäe Ajaxiga, kuna vastastel oli tegu koosseisuprobleemiga. Ära jäänud mängupraktika paistis silma ka kohtumises Tammekaga. Esimene poolaeg kulges suures osas vastaste taktikepi all ja allegrodel võttis mängutempo, väljaku ja üksteisega harjumine terve poolaja. Vastaste väravavahti suudeti kimbutada mõned üksikud korrad ja kogu poolaja peale üks pealelöök näitas, et midagi tuleb muuta. Poolajavile eel suutis väravavaht Karina tõrjuda vastaste ohtliku kontrarünnaku lõpetanud pealelöögi.

Teist poolaega alustas Lootos kolme vahetusega. Katariina Kinnuneni, Keitlyn Metsmaa ja Getter Lepa asemele tulid U17 kogemusega Ita Lillo, Kätlin Vassil ja Sandra Haidak. Vastased jätkasid sealt, kus esimesel poolajal lõpetati, kuid allegrode kaitsetegevus oli hoopis teisest puust ning kui käima saadi ka söödumäng, läks ees oluliselt teravamaks. 60.minutil tegi kolm vahetust ka Tammeka. Viis minutit hiljem pääses Kärt Hüdsi pealelöögile, kuid löök tabas väravavahti. Mõned minutid hiljem realiseeris Kärt aga Ave-Lii Laasi hea söödu ning viis allegrod 1:0 juhtima. Vastased mängisid palli keskelt lahti ja kohe järgmisel rünnakul vormistas Kärt seisuks 2:0. Väravasööt taas Ave-Lii Laasilt. Tammeka hoidis tempot ja ohtlikud olid nende nurgalöögid, mille koristamisega kaitseliin siiski hakkama sai. 77.minutil tegi treener Kukli veel kaks vahetust. Indra-Liz Nemvaltsi ja Kärt Hüdsi asemel said mängu Marianne Suur ja Sandra Vaher. Kolm vahetust tegid ka vastased. Vastaste surve kandis vilja kuus minutit enne lõpuvilet kui Merly Käbliku kauglöögi puhul jäi positsioonivalikuga hiljaks Karina. See oli ka kõik ja tulemusega 2:1 kohtumine lõppeski.

KVõistkondMVVKv:vP
1.FC Lootos22005:36p.
2.S-Jaani/Tulevik ÜN31116:54p.
3.JK Tammeka20113:41p.
4.Lasnamäe Ajax10010:20p.

Järgmisel nädala ootab ees kodune Allegro CUP, kus nelja naiskonna turniiril proovitakse lihvida veel koostööd ja üksteisemõistmist.

Hooaeg algab 30.märtsil kui Pärnu kunstmurustaadionil minnakse vastamisi 10 kordse meistri Pärnu Jalgpalliklubiga.