Hoiatused: 58`.Laura Usta (Vaprus) – 70`.Keidi Käis, 73`.Ave-Lii Laas (mõlemad Lootos)

Vaprus: 1-Jaanika Järve, 3-Merle Viideaum, 4-Kaja Jaakson, 6-Linda Vaikla, 11-Maarja Virula, 12-Elis Kaas (66`.2-Anna Liisa Maadre), 13-Liisa Usta, 14-Laura Usta, 18-Ene Middenbritt, 20-Irja Koikson, 41-Ave Rallmann (74`.28-Eliis Eirand)
varus: 2-Anna Liisa Maadre, 28-Eliis Eirand

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 5-Keidi käis, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 15-Astrid Erik, 19-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra-Liz Nemvalts (78`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 10-Kärt Hüdsi(69`.24-Katariina Kinnunen)
varus: 12-Keitlyn Metsmaa, 24-Katariina Kinnunen
treener: Kaido-Meinhard Kukli, abitreener Indrek Käo

Naiskond kohtus 28.oktoobril Pärnus, naiste karikavõistluste 1/8 finaalis, Rahvaliiga valitseva meistri, Pärnu JK Vaprusega. Mingil põhjusel oli 27ndal kuupäeval toimunud mäng ümber tõstetud pühapäevaks ja see päästis erinevalt laupäeval mitmest ära jäänud või katkestatud MV ja KV kohtumisest mängu.
Avaväravat tuli ooodata kümme minutit, siis teenis Lootos esimese nurgalöögi. Kapten Ave-Lii Laas riputas selle kenasti viiekastis asunud Kristin Kukli peale, kes selle peaga võrku lükkas. 17.minutil teeniti trahvikasti nurgas karistuslöök, kuid seekord lendas nahkkera kristini löögist latti. Minut hiljem oli hea võimalus Ave-Lii Laasil, kuid pealelöök läks napilt mööda. 0:2 tuli tabloole 20.minutil kui resultatiivne oli allegrode eest oma esimese värava löönud Anette Laureen Linnuste. 34.minutil tegi head tööd paremal ääres mänginud Astrid Erik, kelle tsenderdus leidis viiekastis olnud Ave-Lii Laasi. Kapten ei eksinud, lükates peaga palli võrku seisuks 0:3. 39.minutil õnnestus vastastel hea kontrarünnak, kuid pealelöök läks siiski napilt postist mööda. Poolaja viimastel minutitel oli Lootosele ridamisi kaks nurgalööki, kuid kodunaiskond kaitses hästi. Seisul 0:3 siirduti vaheaja pausile.

Teist poolaega alustasid aktiivsemalt külalised, kes jõudsid mitmel korral ka pealelöögini. Õnneks ei kujutanud need väravavaht Karina Piirimaale ülemäära suurt ohtu. Veerandtunnise mängu järel teenis pärnakate esimese kollase kaardi Laura Usta, kes niitis selja tagant maha Ave-Lii Laasi. Võistkonnad tegid ka vahetusi. Vaprusel tuli Kaasi asemel mängu Maadre, Lootosele asendas õhuvõitluses viga saanud Kärt Hüdsit Katariina Kinnunen. Kahe minuti sees teenisid kollased kaardid Keidi Käis ja Ave-Lii Laas. 71.minutil Pärnul teine vahetus. Rallmanni asemel mängu Eirand. 77.minutil teine vahetus Lootosel. Välja Indra-Liz Nemvalts, sisse Keitlyn Metsmaa. Kümme minutit enne lõppu tekkis hea väravavõimalus Ave-Liil, kuid viimasel hetkel jaole jõudnud Vapruse kapten Maarja Virula suutis löögile jala vahele saada. Lootos üritas ka neljandat väravat, kuid nurgalöögid edu ei toonud ning tulemusega 0:3 kohtumine lõppes.

Veerandfinaalpaarid loositakse kevadel. Naiskond aga saab siirduda väljateenitud puhkusele.

Karikamängud 2018/19 hooajal

1/8 finaal vs Pärnu JK Vaprus (RL) 3:0 väravad: Kukli, Linnuste, Laas
1/16 finaal vs JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (EL) 4:1 väravad: Kukli, Laas 3
1/32 finaal vs Tallinna FC Flora II (EL) 1:0 värav: Kukli