Abikohtunikud: Konstantin Orav, Sander Aukust

Hoiatused: … (FC Elva) – Sander Sellis (Lootos)

FC Elva II

FC Lootos: 69-Roomet Kõiv, 23-Rene Oper, 26-Jürgen Juks(k), 31-Helander Vist, 33-Villu Damon Pentsa, 66-Sten Markus Meekler, 98-Sander Sellis, 89-Ranno Liivago, 6-Carlos-Mattias Vaher, 20-Tauri Kolk, 7-Priit Rahuelu,
Treener: Indrek Käo, esindaja Tarmo Vist

Meeskond alustas sügisringi mängudega täna Elvas, vastaseks kohaliku võistkonna duubelesindus. Meeskonna read on hõrenenud nii vigastuste kui muude põhjuste tõttu, lisaks on vahetunud ka peatreener. Algkoosseisu jagu mehi siiski kokku saadi ning otsustavusest vastastele lahing anda, ei paistnud meestel puudust olevat. Lootos alustas kohtumist aktiivselt ning juba 6.minutil teeniti 25 meetrilt karistuslöök, mille Ranno Liivago kavalalt alla paremasse nurka virutas. Väravavhilt lahtipõrganud pallini siiski keegi ei jõudnud. 12.minutil eksis audiga nooruke Rene Oper ning vastased pääsesid ohtlikult läbi, õnneks suuremate kahjudeta. Edasi mäng võrdsustus ning võimalusi oli mõlemal poolel. 33.minutil tekitasid Oper- Sellis nurgalöögi, mille vastased suhteliselt ebaõnnestunult lahendasid. Jätkuolukorda siiski Lootos klaarida ei suutnud ning elvakale lükati pall täpselt jalale, kus see nahkkera lati alla virutas . 1:0 oli Lootosele nagu äratuskell ja mitmel korral suudeti elvakate väravale ohtlikke olukordi tekitada. Teeniti veel kaks karistuslööki, kuid Liivago esimene tsenderdus jäi lühikeseks ja teine läks väravast mööda. Poolaja lõpu eel proovis karistuslööki ka Meekler. Senistest parim sooritus leidis Vaheri pea ja trahvikastis jõuti ka pealelöögini , kuid palli võrku ei saadud. Poolajale tuli minna minimaalses kaotusseisus.
Vaheajal tegi Elva kaks vahetust, lisades värskust. Lootosel täna varumehed puudusid ning nooremate mängumeeste kehv füüsiline vorm hakkas kohe silma. Viis minuti oli mängitud, kui Liivago viis ilusa tsenderdusega löögile Rahuelu, kuid meie ründaja löök maandus täpselt väravavahi süles. Edasi haaras järjest enam initsiatiivi Elva, ning Lootose kaitseliinil olid käed-jalad tööd täis. Mäng läks ka jõulisemaks ning kohtunik pidi kollast kaarti näitama Sellisele ja ka vastased teenisid hoiatused. Elva kontrollis kohtumist , kuid Lootose kontrad olid ohtlikud ja teeniti mitu nurgalööki. Kahjuks palle väravasse ei suudetud lüüa ja suur roll selles oli Elva väravavahi heal mängul. 81.minutil eksis Lootos suluseisu tegemisel ning vastased pääsesid väravas seisnud Roomet Kõivuga silmitsi, lüües tabloole seisuks 2:0. Mängu lõpu eel oli Rahuelul ja Meekleril võimalus tuua meeskonnale viigipunkt, kuid vastaste väravavahti üle mängida ei suudetud ning lõpuvile kõlades tuli tunnistada, et Elva oli täna parem meeskond platsil.
Järgmine kohtumine ootab meeskonda ees nädala pärast kui 20.augustil kohtutakse Väimela staadionil Võru Heliose duubliga. Mäng algab kell 14.