FC Lootos : 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 12-Maik Kolats, 5-Ekke Lõbu, 8-Stefan Ander Ploom, 2-Robin Heinsoo, 14-Indrek Nemvalts, 16-Siim Lepp, 4-Kevin Keret Ojaste, 26-Johannes Luik (52`.30-Välek Veeroja), 18-Margus Ilves (62`. 36-Raiko Ojamaa)
varus: 30-Välek Veeroja, 36-Raiko Ojamaa
Treener: Rauno Puusepp

JK Tulevik:

Klubi U16 noorte võistkond saavutas meistrivõistlustel teise võidu järjest, kui Lootospargis alistati Viljandi Tuleviku eakaaslased. Kevin Keret Koger viis Lootose juhtima juba mängu kolmandal minutil. Robin Heinsoo ja vastaste omavärav suurendasid edunumbreid ning Rasmus Reili värava Tuleviku kasuks viis noored poolajale seisul 3:1.
Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad vahetusi ning 70 minutil lõi Robin Heinsoo oma teise värava. lõppseis 4:2 tuli tabloole teisel üleminutil.

Poiste järgmiseks vastaseks on tabeli lõpus asuv JK Tallinna Kalev. Mäng toimub 2.juunil Tallinnas.