Põlva FC Lootos koosseis: 1-Remi Oper, 98-Sander Sellis, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(52`.23-Rene Oper), 9-Reigo Käis, 89-Ranno Liivago, 66-Sten-Markus Meekler, 8-Andre Kukk (33-Villu Damon Pentsa), 20-Tauri Kolk, 17-Martin Adusoo (52`.10-Freddy Help), 7-Priit Rahuelu
varus: 6-Carlos Mathias Vaher, 10-Freddy Help, 33-Villu Damon Pentsa, 23-Rene Oper, 25-Arned Parman
Treener: Margus Nemvalts

Viljandi JK Tulevik IV: 1-Martin Kabanov, 18-Markel Utsal, 31-Jaanis Einstein, 12-Argo Öövel, 9-Kevin Pallandi, 7-Kevin Kolpakov, 4-Sander Truu, 41-Aleksander Golovko, 35-Lauri Luts, 28-Alko Laanoja
Esindaja: Markel Utsal

Meeskond võõrustas täna Viljandi Tulevik IV võistkonda. Päikeselisel kevadpäeval nägid ligi 40 Lootosparki kogunenud pealtvaatajat, kuidas langes üks kaksteist aastat püsinud klubi rekord. Tänane 15:1 võit lükkas klubi statistikaraamatus teiseks 5.mail 2005 Lootospargis toimunud kohtumise FC Lootos – FC Metec, mille lõppskooriks jäi tookord 13:0. Toona lõi 6 väravat oma karjääri alguses olnud Alar Alve (3 väravat lisas Egon Kanarik, ühe tabamuse said enda arvele Jürgen Juks, Sten Mõtus, Kaido Kukli ja Elar Tarkus).
Täna lõid 6 väravat kaks meest: Martin Adusoo ja Priit Rahuelu. Väravaga panustasid Andre Kukk, meeskonna eest debüütvärava löönud Sten-Markus Meekler ja Ranno Liivago.
Teisel poolajal tegi Lootos viis vahetust ning oma debüüdi meeskonna eest tegi Arned Parman. Vastaste auvärav tuli kolm minutit enne lõppu.

Liigatabelis tõusis Lootos esimeseks. Teisel kohal olevat Valga FC Warriorit edestatakse tänu paremale väravate vahele.

15-1
(Mängu parima auhinna andis klubi president Indrek Käo üle 6 väravat löönud ründaja Priit Rahuelule)
Järgmine kohtumine ootab mehi ees 13.mail kui kohtutakse Tõrva JK.