Septembrikuu viimasel pühapäeval mängis meeskond oma eelviimase võõrsil mängu meistrivõistlustel. Ülenurme staadionil kohtuti EMÜ võistkonnaga, kes kevadringis oli Lootospargist lahkunud “varastatud” kolme punktiga. Toona kirgi kütnud kohtumine oli meestel kindlasti meeles ning täna oli aeg arved  korda seada.

Mäng algas nagu sõit “ameerika mägedel”. Võimalusi oli mõlemal poolel, kuid Roomet Kõiv hoidis halvema ära. Pooltunnise mängu järel oli efektiivne tandem Mihnovitš – Rahuelu ja Priidu väravast asuti kohtumist 0:1 juhtima. Edunumbrid pikalt ei püsinud ja viis minutit hiljem vastased viigistasid. Kohe vastas ka Lootos ja poolajale siirduti 2:1 eduseisus. Priit Rahuelu supervärav vaigistas selleks korraks Ülenurme staadioni.

Teist poolaega alustas Lootos hästi, üllatades sellega nii vastaseid kui iseennast. Tulemuseks kolmas värav kohtumise 59.minutil ja kübaratrikk Priidult. Mängu lõpu eel suutsid vastased küll ühe värava tagasi mängida kuid meeskond näitas sisu ja võidupunktidest enam lahti ei lastud. 3:2 võit oli magus ja teenitud ning vähendas vahe kümnendal kohal paikneva Navi Vutiseltsiga vaid kolmele punktile.

Järgmisel nädalal seisab meeskonnal ees Põlva-Valga “el classico” kui Valgas kohtutakse sealse Warrioriga. Kevadringis , Lootospargis, suudeti vastased üle mängida. Aga “sõdalased”, olgugi et tabeli põhjas, midagi kergelt ei loovuta ja mäng tõotab tulla tuline.

Meeskond mängis täna koosseisus: Roomet Kõiv, Tambet Toim, Helander Vist, Jürgen Juks (k), Sander Sellis, Miko Saarniit, Martin Adusoo (71.Freddy Help), Ranno Liivago, Vladik Mihnovitš, Priit Rahuelu, Remi Oper,    varus: Reigo Käis, Rene Oper, Carlos-Mathias Vaher, Margus Nemvalts. Treener: Kaido Kukli.