Abikohtunikud: Joonas Kartsep, Martin Murumaa

1:1 81`.
2:1 86`.

FC Lootos : 1-Remi Oper, 9-Reigo Käis, 26-Jürgen Juks, 31-Helander Vist, 89-Sander Sellis, 98-Ranno Liivago, 66-Sten-Markus Meekler, 10-Freddy Help, 17-Martin Adusoo (55`.6-Carlos-Mattias Vaher), 20-Tauri Kolk, 7-Priit Rahuelu

varus: Carlos Mattias Vaher, Rene Oper, Arned Parman, Villu-Damon Pentsa

Peale väikest (Kevadtormist tingitud ) pausi seisis meeskonnal ees järjekordne võõrsilkohtumine, kui Jõgeva staadionil kohtuti kohaliku Wolvesi (ek. hundid) duubliga. Liigatabelis asus Lootos, ühe vähem mängitud kohtumisega, Valga FC Warriori järel teist positsiooni. Vastased on neljandal tabelireal. Tänase kohtumise järel tõusid vastased kolme punkti võrra, Lootose koht jäi hetkel veel samaks.

Mäng algas tempokalt ning Lootose soov väravat lüüa paistis esimesel veerandtunnil välja igast mänguelemendist. Head võimalused avanesid Martin Adusool, Priit Rahuelul, Freddy Helpil ja Ranno Liivagol. Olukordade lahendamisel aga tihti kiirustati täiesti põhjendamatult ja seejärel eksiti lihtsates olukordades. Paistis silma, et naturaalmurul mängimine tekitas nii mitmelegi mängumehele ületamatuid raskusi. Segadust tekitas ka esimene abikohtunik, kes väga kummalistel hetkedel suluseisulippu lehvitas. Poolaja keskel tempo rauges ja paar korda pääsesid löögile ka võõrustajad. Poolaja lõpu eel loovutati vastastele initsiatiiv ning need teenisid järjest mitu nurgalööki. Nende õnnetuseks mängis väravas täna väga kindlalt Remi Oper, kes nurgalöögijärgsest olukorrast püütud palli pika lahti löögiga ette toimetas ning võitluses kahe kaitsjaga peremeheks jäänud Priit Rahuelu, tõstis trahvikasti piiril palli üle väravavahi seisuks 0:1. Selle tulemusega siirdusid meeskonnad vaheajale.

Poolajal vahetusi ei tehtud ning Lootos asus maruliselt ründama. Priit Rahuelu andis hea söödu Martin Adusoole, kelle pealelöök napilt postist mööda läks. Paraku sai Martin ka vigastada ja 55.minutil asendas teda Carlos-Mattias Vaher. Vahetus mõjus Lootose moraalile laastavalt ning järgnevaks veerandtunniks loovutati vastastele praktiliselt kõik, mis võimalik . Hästi palju oli söödupraaki, individuaalne tehnika ei kannatanud mingisugustki kriitikat, kahevõitlused ja õhuvõitlused kaotati praktiliselt kõik ning keskväljamäng lagunes. Palju oli tehnilist praaki olukordades, kus vastased isegi ei survestanud meie mängijaid. Lühike ja kogemusteta pink ei pakkunud vangerdamise võimalusi ka treener Margus Nemvaltsile. Õnneks ei suutnud vastased olukorda piisavalt enda kasuks pöörata, kuigi võimalusi selleks avanes neile üsna mitmeid. Lootost hoidsid vee peal veel esialgu Operi head tõrjed ja väravapostid.  70.minutil õnnestus teha hea kontrarünnak ning Vaher  pääses ka pealelöögile, kuid väravavaht suutis 25 meetrilt raami suunatud pommi siiski tõrjuda. See oli ka kõik. 81.minutil kaotas Ranno Liivago keskväljal palli, vastased mängisid seejärel üle Sander Sellise ning Jõgeva äärepoolkaitsja pealelöögi vastu oli Oper sedapuhku võimetu. 1:1 lisas indu kodumeeskonnale, kes haistsid kohtumisest võidupunkte. Reigo Käisi äärmiselt ebaõnnestunud audiviskele järgnenud kontrarünnakut ei suudetud trahvikastis korralikult pidurdada ning 86.minutil lõid vastased oma teise värava. Kohtumise teisel üleminutil tõmmati üsna jõhkralt maha Rahuelu, kuid Meekleri antud trahvilöök läks pikaks ning järgnenud kohtuniku vile kuulutas mängu lõppenuks.

Järgmine kohtumine ootab meeskonda 3.juunil kell 14.30 kui Lootospargis võõrustatakse FCP Pärnu  mängumehi.