FC Elva II:

FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 23-Rene Oper, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(k), 21-Andres Bõkarev, 4-Remi Oper,  66-Sten Markus Meekler (46`.98-Sander Sellis), 25-Arned Parman (75`.15-Karol-Ari Krimses), 10-Freddy Help, 7-Priit Rahuelu, 9-Kristjan Kergand
varus: 98-Sander Sellis, 15-Karol-Ari Krimses
Treener: Indrek Käo

Meeskond mängis täna Elvas sealse duubliga ning pidi tunnistama vastaste 2:0 paremust. Mängule vaid kahe varumehega sõitnud meeskonnal on hetkel probleemiks vigastused, mille tõttu jäid kohtumisest eemale Ranno Liivago, Andre Kukk ja Martin Adusoo. Poolajal tuli vahetusse ka tugevalt teibitud jalaga mänginud Sten Markus Meekler.

Avapoolajal avanesid ohtlikumad võimalused kodumeeskonna poolt, kuid kolmel korral oli ka Lootosel võimalus pall võrku saata. Kolm minutit enne poolaja vilet kasutasid vastased ära segaduse keskväljakul ning viisid postipõrkest elvakad vaheajale 1:0 eduseisus.

Teine poolaeg jätkus sarnasel esimesega ning kuna ka kodumeeskonna pink just eriti pikk ei olnud, siis ka vaehtustele palju aega ei kulunud. Ühte väravat pealtvaatajad siiski veel nägid ja tulemusega 2:0 kohtumine lõppes.

Meeskonna järgmiseks vastaseks on 21.aprillil Lootosparki saabuv Viljandi Tulevik III.