Abikohtunikud: Joonas Kartsep, Karl Erik Valdisoo

Hoiatused: 88`. Rainer Mägi (Võru) – 5`.Sander Sellis (Lootos)

Võru FC Helios II : Leies, Lööper, Sander, Salandu, Mägi, Taaber, Thal (85`.Lepp), Kiš, Katsmazov(61`.Org), Piir (46`. Raha), Saar (78`.Kuragin)

FC Lootos: 1-Miko Saarniit, 4-Remi Oper (68`.23-Rene Oper), 31-Helander Vist, 5-Raigo Orti, 20-Tauri Kolk, 26-Jürgen Juks, 98-Sander Sellis, 66.Sten-Markus Meekler, 8-Andre Kukk, 3-Risto Saarniit, 7-Priit Rahuelu (19`.72-Aleksandr Kuturin)
varus: 23-Rene Oper, 72-Aleksandr Kuturin
Treener : Kaido Kukli

5.augustil alustas klubi meeskond teise ringi mängudega. Hooaja avapoolest midagi meeldivat meenutada ei olnud. Üheteistkümnest mängust oli saadud vaid kolm võitu ja kaheksa kaotust. Kogutud  üheksa punkti andis hetkeseisuga  tabelis eelviimase koha. Väravalöömise kohustust kandis praktiliselt üks mees – Priit Rahuelu on meeskonna 17 tabamusest sepistanud 11.

Kahe ringi vahel oli siiski töö käinud ning võistkonna manageri, Raigo Orti, sõnul on võetud sihiks teine ring oluliselt paremat mängu näidata ja punktiarvet kasvatada. Meeskonnaga on liitunud kolm mängijat, kes kindlasti kõvasti juurde annavad. Vladislav Mihnovitš ja Oliver Jõgeva on ka eelmistel aastatel mustakollaseid särke kandnud, Rakvere Tarvase duublist liitunud Aleksandr Kuturini mänguvorm vajab veel taastamist. Samamoodi on vigastuse järgselt ebaselge Kristjan Kergandi füüsiline vorm. Käeluu murrust taastuv Martin Adussoo taasliitumine treeningutega jääb kuu lõpu poole.

Tänane kohtumine naabrimeestega Võrust algas meeskonnale õnnetult. Reie tagalihase tõmbas ära esiründaja Priit Rahuelu ning tema asemel pääses juba 19 minutil väljakule Aleksandr Kuturin. Terve poolaeg kulges võrdsete võimalustega mäng, kus väravavõimalusi jagus mõlemale. Poolaja lõpu eel eksis pallile vastu tulekul Miko Saarniit ning Karl Martin Saar viis kodumeeskonna vaheajale 1:0 eduseisus.

Teine poolaeg kulges võrdsete heitlus. Kodumeeskond oli lähedal edu suurendamisele kuid Miko Saarniidu super tõrjed hoidsid Lootose mängus ja meeste motivatsiooni kõrge. Peale joogipausi hakkas Võru vahetusi tegema, arvates tõenäoliselt, et mäng on tehtud. Aga ei olnud. Olulised sündmused hakkasid juhtuma mängu viimasel kümnel minutil. Esmalt Andre Kukk viigistas. Saanud Sten-Markus Meeklerilt söödu kaitseliini taha, lükkas ta palli penalti löögi joonelt alla värava nurka. Kaks minutit hiljem andis Sander Sellis hea tsenderduse Risto Saarniidu peale, kes palli tehniliselt maha võttis ja võrukate värava alla nurka lükkas.  Kolm minutit enne lõppu teenis Lootos trahvikasti serval karistuslöögi, mille Andre Kukk efektselt väravasse kõmmutas. Vastaste puurilukk eksis pisut koha valikuga.