Esiliigas mängiv JK Lootos naiskond kohtus pühapäeval Taru JK Tammeka II võistkonnaga ning saavutas suure, 7:0 võidu. Lootospargis toimunud mängu kontrollisid põlvakad kohtumise algminutitest alates, asudes Sandra Londoni 3. ja 13. minutil löödud väravatest 2:0 juhtima. Pooltunni möödudes lisas hooaja suurim väravakütt Liisa Merisalu veel ühe tabamuse. Teisel poolajal lõi kaks väravat Ave-Lii Laas ning korra sahistasid tartlannade väravavõrku Liisa Merisalu ja Kristin Kukli.

Liigatabelis asub 24 punkti kogunud naiskond teisel kohal. Põhiturniiri lõpuni jääb veel kolm vooru. Järgmine liigamäng on 25.juulil Tallinnas , vastaseks Lasnamäe FC Ajax.

Naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Katrin Piirimaa, Keidi Käis, Merili Tamm, Karina Piirimaa (67`. Laura Unt), Kirta Talgre (67`. Getter Lepp), Liisi Anete Mark, Kristin Kukli (75`. Johanna Luik), Ave Lii Laas, Sandra London, Liisa Merisalu (79. Katariina Kinnunen).

Treener: Kaido Kukli