19-21.juulini Tallinnas toimuval neidude U17 ja U19 Balti turniiril oli täna esimene mängude päev.

Kell 12, EJL Treeningkeskuse väljakul toimunud mängus kohtusid Eesti ja Läti U17 koondised. Eks-allegro, Liisa Merisalu alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati poolajal välja, kui Eesti oli kaotusseisus 0:1. Tema asemel sai mängu nädalavahetusel oma esimese värava naiste Meistriliigas löönud Hanna Rästa, kes oli resultatiivne ka täna. 57`.minutil lõi Hanna viigiseisuks 1:1 ja selle tulemusega kohtumine ka lõppes.

Reedel on Eesti vastaseks Leedu eakaaslased, kes lätlannadega kohtuvad juba homme.

Kell 15 kohtusid Maarjamäe staadionil Eesti ja Läti U19 koondised.

Ave-Lii Laas alustas algkoosseisus ja mängis esimese poolaja, mis lõppes 1:1. Teisel poolajal asus Eesti 2:1 juhtima, kuid seejärel lõid lätlannad kaks väravat ja võtsid lõpuks 2:3 võidu.

Astrid Erik jälgis kohtumist varumängijate pingilt, eks-allegro Criselle Tennosaar tegi kaasa kogu kohtumise. Reedel on Eesti vastaseks Leedu.